در پی برگزاری سومین جشنواره مطبوعات استان البرز در مرداد ماه امسال؛

اولین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی استان با خانه مطبوعات برگزار شد

فردیس نیوز - صبح امروز به میزبانی استانداری البرز اولین نشست هم اندیشی خانه مطبوعات استان البرز با مدیران روابط عمومی دستگاه های استان به منظور ارائه نظرات و پیشنهادات برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، به نقل از روابط عمومی خانه مطبوعات استان البرز؛ با توجه به برگزاری سومین جشنواره مطبوعات در مرداد ماه امسال خانه مطبوعات به منظور استفاده از نظرات و پیشنهادات مختلف در این خصوص اولین نشست هم اندیشی با مدیران روابط عمومی دستگاه های اجرایی استان در سالن شهدای البرز استانداری برگزار کرد.

در این نشست چند تن از مدیران روابط عمومی استان که دلسوز و مشتاق این موضوع بودند حضور یافتند و نظرات خود را ارائه دادند.

براساس این گزارش از جمله نظرات ارائه شده مشارکت دستگاه ها در ارائه محورهای سازمانی برای شرکت در جشنواره و داوری بخش های مورد نظر توسط دستگاه های شرکت کننده در بخش نگاه ویژه جشنواره است.

داریوش شهابی فرد مدیرعامل خانه مطبوعات و دبیر سومین جشنواره مطبوعات استان البرز در این نشست اظهار کرد: در جهت پیشبرد مستمر و بلند مدت اهداف سازمانی، گسترش نگاه های مورد نظر ادارات و همچنین مشارکت در داوری جهت انتخاب برگزیدگان بخش نگاه ویژه این جشنواره نیازمند حمایت و حضور دستگاه ها و به خصوص مدیران روابط عمومی هستیم.

شهابی فرد تصریح کرد: در همین راستا برآن شدیم که این نشست را برگزار کنیم تا بتوانیم با حرفه ای نمودن هرچه بیشتر این سری از جشنواره مطبوعات همچون سال های گذشته ولی بهتر از قبل از ظرفیت های استان استفاده کرده و فعالیت ها و نمودهای اصحاب رسانه را به منظور بالاتر بردن کیفیت اخبار به رقابت بگذاریم.

دبیر سومین جشنواره مطبوعات استان همچنین گفت: در راستای برگزاری این جشنواره از تمامی دستگاه ها و نهادهای دولتی و خصوصی استان حمایت می طلبیم و امیدواریم با درایت لازم خود بتوانیم گامی در راستای بهبود و افزایش کیفیت فعالیت های خبری استان برداریم.

در پایان این جلسه مقرر شد که در هفته آینده به منظور مشارکت حداکثری دستگاه ها  و نهادها در جشنواره جلسه دوم نشست هم اندیشی برگزار و دستور جلسه این نشست از طریق اداره کل روابط عمومی استانداری به تمامی دستگاه ها مربوط ارسال شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه