در نهمین نشست شورای آموزش و پرورش فردیس مطرح شد؛
پرینت
#۴٨۶٢
96/02/11 دوشنبه 14:15

در نهمین نشست شورای آموزش و پرورش فردیس مطرح شد؛

گزینش 189 معلم برتر در سطح مدارس فردیس/ مراسم تجلیل از معلمان بصورت متمرکز استانی برگزار می شود/ جمع آوری 520 میلیون تومان کمک از سطح مدارس فردیس در هفته نیکوکاری

فردیس نیوز- نهمین نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس با حضور امام جمعه، فرماندار، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان و سایر اعضا صبح امروز دوشنبه 11 اردیبهشت ماه در محل فرمانداری فردیس تشکیل شد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست ضمن بررسی مصوبات جلسات قبل برنامه های بزرگداشت هفته معلم و گزارشاتی از عملکرد اداره آموزش و پرورش شهرستان فردیس در کمیته ساماندهی نیروی انسانی، هفته مشاغل، مرکز یادگیری سوادآموزی و هفته نیکوکاری ارائه شد.

در این نشست مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و هفته معلم گفت: بمناسبت هفته معلم در شهرستان فردیس بر اساس شاخص های موجود، 189 معلم در سطح آموزشگاهی، 39 معلم در سطح منطقه ای و 4 معلم در سطح استانی به عنوان معلمین برتر شناخته شدند.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای استان با توجه به نزدیکی ایام انتخابات، مراسم تجلیل از معلمان در سطح مناطق آموزش و پرورش برگزار نمی شود و مراسمی برای تجلیل از هزار معلم  بصورت متمرکز استانی در سالن شهیدان نژاد فلاح برگزار می شود.

فرشته فهمیده دیدار فرهنگیان با مقام معظم رهبری(ره)، بازدید از مدارس توسط مسئولین ارشد شهرستان و مراسم تجلیل از معلمان در فرخ اباد زیبادشت را از دیگر برنامه های هفته معلم خواند و گفت: هریک از مدارس می توانند بر اساس بودجه و امکانات خود،  همکاران فرهنگی شاغل در مدارس را مورد تجلیل قرار دهند.

وی در ادامه با تشریح گزارشی از اجرای برنامه های هفته نیکوکاری در مدارس شهرستان گفت: در هفته نیکوکاری با همکاری کمیته امداد امام خمینی (ره) پاکت های مهربانی در تمام مدارس توزیع و 520 میلیون ریال کمک های نقدی و 95 میلیون ریال کمک های غیر نقدی از سطح مدارس شهرستان جمع آوری شد.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان فردیس برگزاری نمایشگاه متمرکز دستاوردهای دانش آموزی در هنرستان سعدی شهرستان و دو نمایشگاه مدرسه ای در مدارس مشکین دشت را از جمله اقدامات انجام شده در هفته مشاغل خواند.

وی همچنین حفظ سلامت دانش آموزان و ساماندهی بوفه مدارس را ضروری خواند و از تشکیل کمیته ساماندهی بوفه مدارس برای نظارت بر بهداشت ساختار فیزیکی، مواد غذایی و آموزش تغذیه سالم خبر داد.

گفتنی است در این نشست مقرر شد کارگروه ماده 18 برای ساماندهی سرویس مدارس شهرستان فردیس  و برای پوشاک مدارس نیز با همکاری و نظارت اتحادیه پوشاک کارگروه تشکیل شود. همچنین شهرداری مشکین دشت اعلام کرد هزینه برگزاری مراسم تجلیل از معلمان تا سقف 20 میلیون تومان برای بهسازی مدارس و تهیه نیمکت بویژه در مدرسه البرز صرف خواهد نمود.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...