در شورای اداری فردیس مطرح شد؛
پرینت
#۶٢٧٧
97/12/27 دوشنبه 17:35

در شورای اداری فردیس مطرح شد؛

اینانلو: متخلفان آماده ساخت و ساز غیرمجازند؛ شهرداری با جدیت برخورد کند

فردیس نیوز - فرماندار فردیس از شهرداری خواست پیگیری و برخورد جدی با ساخت و ساز غیرمجاز در ایام نوروز را در اولویت قرار دهد.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در آخرین نشست شورای اداری شهرستان فردیس در سال جاری که پیش از ظهر امروز با حضور مشاور وزیر کشور در امور ایثارگران، مدیران شهری و مسئولان دستگاه های اجرایی در سالن  جلسات فرمانداری برگزار شد، با بیان  اینکه همه ادارات و نهادها باید اقدامات لازم برای گره گشایی مشکلات مردم را در اولویت قرار دهند، بر لزوم تکریم ارباب رجوع با رعایت اخلاق اسلامی و  برخورد مناسب تأکید کرد.

وی افزود: همه ادارات و دستگاه ها به ویژه اداراتی که حوزه فعالیتشان به حفظ سلامت مردم مربوط است از جمله دامپزشکی، بهداشت و درمان، تعزیرات  حکومتی، مسئولان اصناف و صنعت، معدن و تجارت در ایام نوروز  نظارت و بازرسی ویژه از مراکز تحت پوشش را در دستور کار خود قرار دهند.

فرماندار فردیس ضمن درخواست از شهرداری ها در خصوص  پیگیری و برخورد جدی با ساخت و ساز غیرمجاز، اظهار داشت: بسیاری از از متخلفان از هم اکنون آماده اند تا در ایام نوروز و تعطیلی دستگاه های اجرایی به تخلفات ساختمانی اقدام کنند؛ شهرداری موظف است با کنترل و نظارت بیشتر و برخورد جدی با متخلفان ساخت و سازهای غیرمجاز ، از وقوع این امر جلوگیری کند و در صورت نیاز ، نیروی انتظامی همکاری لازم با شهرداری را خواهد داشت.

وی با بیان اینکه در ایام نوروز دستگاه های خدمات رسان با استفاده از نیروهای کشیک،  پاسخگوی نیازهای  مردم باشند، گفت:  سامانه های تلفنی از جمله آتش نشانی، اورژانس، مخابرات و غیره  در ایام تعطیلی برای رفع مشکلات مردم در دسترسی عموم باشند.  

عالیترین نماینده دولت در شهرستان فردیس با اشاره به فرارسیدن 4  شنبه پایان سال، از ادارات ذیربط خواست تا تمهیدات لازم در خصوص تأمین ایمنی مردم و پیشگیری از مخاطرات را فراهم کنند.

وی با اشاره به نقش بازدارندگی سیستم پایش تصویری و کمک به تأمین امنیت بیشتر، شناسایی متخلفان و کنترل ترافیک اجرای آن را در فردیس ضروری دانست  و  با اشاره به تخصیص اعتبار لازم به این امر توسط شوری اسلامی شهر، ا از  شهرداری خواست نسبت به تجهیز معابر فردیس به سیستم پایش تصویری اقدام کند.

اینانلو با تأکید بر  اهمیت دیدار با خانواده های معظم شهدا گفت: سال گذشته شهرستان فردیس در نتیجه دیدارهای منظم با خانواده های شهداو ایثارگران و رسیدگی به امور آنها، از سوی وزارت کشور لوح سپاس دریافت کرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...