در بازدید میدانی اعضای شورای شهر فردیس مطرح شد؛
پرینت
#۶٢٣۴
97/12/09 پنجشنبه 21:47

در بازدید میدانی اعضای شورای شهر فردیس مطرح شد؛

فردیس نیازمند تلاش بیشتر در حوزه فضای سبز است

فردیس نیوز- عضو شورای اسلامی شهر فردیس پس از بازدید میدانی از پروژه های شهرداری فردیس، تلاش مضاعف مجموعه شهرداری  برای توسعه فضای سبز و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان را خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، رضا اسماعیلی ذبیحی در نشست روز گذشته شورای اسلامی شهر فردیس که همچون جلسات گذشته که در روزهای متوالی به بررسی لایحه بودجه 98 شهرداری می پردازد، با گلایه از عملکرد شهرداری فردیس در اجرای پروژه های عمرانی، زیباسازی و فضاسازی شهر در مناسبت های اخیر و استقبال از بهار، تقاضای بازدید فوری از پروژه های شهرداری که طبق گفته های معاون خدمات شهر در حال اجراست را مطرح کرد که نتیجه این بازدید را تلفنی از ایشان جویا شدیم. 

 عضو شورای اسلامی شهر فردیس در این خصوص گفت: پس از 18 ماه از آغاز فعالیت مدیریت شهری، دو پارک وحدت و بوستان فردیس با مساحت تقریبی مجموعا یک هکتار با استفاده از نیروهای شهرداری در حال اجراست؛ در حالیکه در حوزه فضای سبز دو قرارداد پیمانکاری 3 میلیارد تومانی  بظته شده است.

وی افزود: اگرچه شهرداری مدعی ایجاد فضای سبز با وسعتی بیش از این مقدار است اما برای جمعیت 500 هزار نفری فردیس، این میزان کافی نیست و توسعه آن، همت بیشتری را از سوی مجموعه شهرداری می طلبد.

ذبیحی با اشاره به اقدامات مثبت حوزه خدمات شهر شهرداری فردیس از جمله ساماندهی دستفروشان گفت: به شخصه هرگز منکر زحمات معاون خدمات شهر و عوامل اجرایی شهرداری در خصوص انجام اقدامات مثبت و ارائه خدمات مطلوب به شهروندان نیستم؛ اما نمی توانم بر روی کاستی ها و ضعف در اداره حوزه های مختلف شهرداری و عدم نظارت کافی که موجب بروز مشکلاتی از جمله موضوع تهاتر برای مردم شده است؛ چشم بپوشم.

وی با گلایه از عدم اجرای پروژه های عمرانی در 18 ماه گذشته یادآور شد: برخی قراردادهای عمرانی مربوط به سال 96 هنوز اجرایی نشده در حالیکه ما مشغول بررسی لایحه بودجه 98 شهرداری و تخصیص مجدد اعتبار به همان پروژه های اجرا نشده هستیم. 

عضو شورای اسلامی شهر فردیس با تأکید بر اینکه لایحه بودجه98  باید به صورت کارشناسی و دقیق و بر اساس واقعیت ها پایه گذاری شود، تأکید کرد: بررسی لایحه بودجه سال گذشته و مقایسه عملکرد شهرداری در اجرای بندهای مختلف لایحه بودجه به ویژه در حوزه عمران ضروری است و می تواند در تعیین ارقام واقعی و مورد نیاز در هر ردیف بودجه مؤثر باشد.

وی همچنین بر لزوم استفاده از نیروی متخصص و تقویت ساختار شهرداری شهر پرجعیت فردیس، گفت: در حال حاضر هریک از مناطق فردیس به تنهایی بیش از بسیاری از شهرهای اطراف جمعیت دارد و نیاز است مدیران مناطق از تجربه و تخصص کافی در اداره شهر برخوردار باشند، در حالیکه هنوز مدیر منطقه یک به تأیید شورا نرسیده و تفویض اختیار نشده است.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...