در آئین افتتاح دو طرح اشتغال روستائی بیان شد؛

صندوق کار آفرینی امید حامی تولید و اشتغال روستائی

فردیس نیوز- صبح امروز و به مناسبت هفته دولت، ۲ پروژه اشتغال روستایی با تسهیلاتی به ارزش حدودی ۱۰ میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید در البرز افتتاح شد.

به گزارش فردیس نیوز، پرویز ایلدرمی در این آئین که به صورت ویدئو کنفرانس با دکتر نورا... زاده، مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید، آغاز فعالیت رسمی این دو مجموعه را اعلام نمود، گفت: در ۲ سال گذشته با پرداخت بیش از ۷۰ میلیارد تسهیلات، حدود ۳۰۰ طرح اشتغالزائی را به اجرا در آورده ایم که در ۸۷ درصد این مشاغل تثبیت شغل داشته ایم.

رئیس صندوق کارآفرینی امید در استان البرز، مأموریت اصلی این صندوق در کنار ۳ بانک معین دیگر را اشتغالزائی در کنار تثبیت شغل بیان کرد و افزود: پس از بررسی و به منظور همراهی با وام گیرندگان، در صورت لزوم پرداخت تسهیلات تحت لوای متمم به جهت تثبیت شغل انجام می شود.

وی تصریح کرد: در کنار تسهیل در اعطای وام، نظارت سختگیرانه و دقیق سرلوحه فعالیت این بانک بوده که به گواه بازرسان و ناظران مربوطه، تاکنون تخلف و انحرافی نداشته ایم.

ایلدرمی با اعلام این نکته که اگر دستگاه های بخشی و فرابخشی همراهی نکنند، مسیر سرمایه گذاری وام گیرندگان به انحراف کشیده می شود، گفت: لزوم توسعه اقتصادی، انعطاف در بخش سرمایه گذاریست.

وی یکی دیگر از اقدامات صندوق کارآفرینی امید را اعطای تسهیلات به حدود ۵۰ مال سوخته پاساژ گلشهر در اغتشاشات آبان ماه سال گذشته با نرخ سود ۴ درصد بیان کرد و افزود: این صندوق همواره در کنار اشتغال و تولید است.

لازم به ذکر است که در آئین افتتاح مجازی ۲ طرح اشتغال روستائی، یک طرح گلخانه در شهرستان نظرآباد با تسهیلات اعطایی هفت میلیارد و هفتصد میلیون ریال و یک طرح تولید صنایع چوبی واقع در شهرستان فردیس با تسهیلات اعطایی دو میلیارد و دویست و پنجاه میلیون ریالی فعالیت خود را آغاز نمودند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه