درخواست معاون فرماندار از مدیریت شهری فردیس:
پرینت
#۶٩٣١
98/12/06 سه شنبه 15:49

درخواست معاون فرماندار از مدیریت شهری فردیس:

مدیریت شهری در اقدامات عمومی پیشگیری از کرونا مشارکت کند

فردیس نیوز- معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری فردیس با اشاره به تراکم بالای جمعیتی در شهرستان فردیس، گفت: مدیریت شهری باید در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهر همکاری لازم را داشته باشد .

به گزارش فردیس نیوز، علیرضا صیاد در نشست علنی شورای اسلامی شهر فردیس که هم اکنون در حال برگزاریست، با اشاره به شرایط حاد شیوع ویروس کرونا در خاومیانه از مدیریت شهری خواست تا برای انجام اقدامات پیشگیرانه از این بیماری همکاری لازم را داشته باشد.

معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری فردیس با بیان اینکه در کمیته تطبیق فرمانداری شهرستان فردیس، اولویت با مسائل مربوط به پیشگیری ویروس کرونا است، افزود: در خصوص عملیات اجرایی پیشگیرانه و تامین اقلام بهداشتی با مراکز مختلف مکاتبات متعددی انجام شده است. وی با اشاره به فعالیت روز بازار ها در سطح شهر و احتمال بیشتر آلودگی در مراز عمومی، گفت: باید از فعالیت روزبازارها جلوگیری و گند زدایی در سطح شهر انجام شود.

صیاد با اشاره به وجود تعدادی کارخانه تولید محصولات بهداشتی و ضد عفونی در فردیس، گفت: شهرداری کمک کند تا از طریق انعقاد قرارداد با این کارخانه ها، محصولات بهداشتی مورد نیاز جامعه، تهیه و بین شهروندان توزیع شود.

وی با اشاره به سوء استفاده افراد سودجو از شرایط حاکم بر جامعه و افزایش قیمت محصولات بهداشتی، گفت: باید شرکت های تولید محصولات ضد عفونی وارد بازار عرضه شوند تا دست بازار سیاه بسته شود؛ در این راستا همکاری و تعامل بین ادارات مختلف ضرورت دارد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری
پر بازدید ها

    آخرین اخبار البرز