درخشش کاراته کاران البرزی در مسابقات قهرمانی کشور

تیم کاراته البرز در صدر استان های کشور قرار گرفت

فردیس نیوز- رئیس هیئت کاراته استان البرز از قهرمانی تیم کاراته البرز در مسابقات قهرمانی کشور خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، اسماعیل روستایی با بیان اینکه مسابقات کاراته قهرمانی کشور سبک( ایشین ریو شیدوکان ) در تمام رده های سنی و در دو بخش بانوان و آقایان در روزهای 7 و۸ شهریور به میزبانی البرز  در اردوگاه الزهرا ماهدشت برگزار شد؛ گفت: اولین دوره مسابقات کاراته قهرمانی کشور با درخشش کاراته کاران البرزی با قهرمانی تیم کاراته البرز به پایان رسید.

وی افزود: در مسابقات بانوان در سبک های کاتا،کومیته،کوبودو تیم کاراته استان البرز  با کسب 45 مدال طلا، 40 نقره و 42 برنز با مربیگری فاطمه شعبانی به مقام اول دست یافت. تیم  ایلام با 12 مدال طلا، 20نقره و 6 برنز  با مربیگری فاطمه غلامحسینی در جایگاه دوم قرار گرفت و تیم لرستان با کسب 8 مدال طلا، 3 نقره و 6 برنز با مربیگری زهرا ابراهیمی به مقام سوم رسید.

رئیس هیئت کاراته استان البرز با بیان اینکه  مسابقات آقایان نیز در سبک های کاتا،کومیته(انفرادی و تیمی) و کوبودو(سلاح های سرد) برگزار شد؛ اظهار داشت: در این مسابقات تیم البرز با 20 مدال طلا، 18 نقره و 23برنز و درخشش پیشکسوتانی همچون شیهان جاوید حقگو و شیهان اسماعیل روستایی در مسابقات پیشکسوتان، با مربیگری اسماعیل روستایی در سکوی قهرمانی ایستاد.

وی افزود: تیم تهران با 6مدال طلا، 10 نقره و 16 برنز با مربیگری علی مراقی به عنوان نایب قهرمانی رسید و تیم مازندران با 5 مدال طلا، 3 نقره و 5 برنز با مربیگری جاوید حق گو در جایگاه سوم قرار گرفت .همچنین کاپ اخلاق این مسابقات  به تیم مازندران و شیهان حق گو رسید.                                        

گفتنی است در پایان این شیهان فاطمه شعبانی در بخش بانوان و شیهان اسماعیل روستایی در بخش آقایان به عنوان مسئولان برگزار کننده این رویداد ورزشی، تقدیر شد.

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی