درخشش فوتبالیست فردیسی در بازی پرسپولیس –پیکان

پاسخ شایسته "پیام نیازمند" به اعتماد آقامعلم

فردیس نیوز- "پیام نیازمند " دروازه بان تیم پیکان در بازی پرسپولیس پیکان فردیسی است.

به گزارش فردیس نیوز، پیام نیازمند دروازه بان دوم تیم پیکان که با جسارت همیشگی مجید جلالی سرمربی پیکان که به آقا معلم مشهور است، مقابل تیم بزرگ پرسپولیس به بازی گرفته شد، به شایستگی به اعتماد سرمربی پاسخ داد و دروازه این تیم را بسته نگاه داشت تا پرسپولیس اولین شکست خود را در لیگ خلیج فارس تجربه کند.

سایت خبر ورزشی چند ساعتی قبل از بازی روز گذشته پرسپولیس – پیکان در این خصوص  نوشت:« مجید جلالی که همواره برای ساختن بازیکنان جوان بی تابی می کند و در این سال ها نیز بازیکنان زیادی را به فوتبال کشورمان معرفی کرده، در آستانه دیدار با پرسپولیس که ساعاتی دیگر در ورزشگاه آزادی آغاز خواهد شد، اقدام به ایجاد تغییر در ترکیب اصلی خود خواهد کرد.

آن طور که خبردار شدیم، قرار است پیام نیازمند دروازه بان دوم و بازیکن زیر 23 سال پیکان جانشین رحمان احمدی در این بازی شود. این اتفاق در حالی رخ می دهد که پیکان باید مقابل پرسپولیس و مهاجمان تیزچنگش به میدان برود. در صورت رخ دادن این اتفاق، جلالی بار دیگر شجاعت خود را به نمایش می گذارد.»

پیام نیازمند که در ساعاتی قبل از بازی جانشین رحمان احمدی دروازه بان باتجربه سایپا شد، با اعتماد مجید جلالی و درخشش در این بازی توانست توانائی های خود را به رخ بکشد.

"پیام نیازمند" نمونه شایسته ای از  جوانان فردیس است که توانست با وجود کمبود سرانه های ورزشی این شهرستان، با تلاش و پشتکار، خود را در سطح فوتبال یک کشور مطرح کند.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی