دانشگاه پیام نور مرکز البرز بدون آزمون دانشجو می پذیرد

فردیس نیوز- دانشجویان مقطع کارشناسی برای ثبت نام بدون آزمون در دانشگاه پیام نور مرکز کرج به پایگاه اینترنتی سازمان سنجش مراجعه کنند.

به گزارش فردیس نیوز، دانشگاه پیام نور مرکز کرج در مقطع کارشناسی رشته های فنی و مهندسی، علوم پایه و علوم انسانی بدون آزمون دانشجو می پذیرد.

 رشته های فنی و مهندسی این دانشگاه که به شیوه بدون آزمون دانشجو می پذیرد شامل مهندسی های برق، عمران، پزشکی، پلیمر، شهرسازی، شیمی، مکانیک، خودرو، هوافضا، کامپیوتر، مدیریت پروژه، کشاورزی شامل کلیه گرایش ها، صنایع غذایی، شیلات، محیط زیست و رشته های فناوری اطلاعات علوم و مهندسی آب و علوم کامپیوتر است.

 رشته های علوم پایه این دانشگاه را زمین شناسی، زیست شناسی، فیزیک و شیمی شامل کلیه گرایش ها، ریاضیات و کاربردها و آمار و کاربردها تشکیل می دهند.

 همچنین علاقمندان به رشته های علوم انسانی شامل حسابداری، مدیریت های بازرگانی، جهانگردی، دولتی، صنعتی و رشته های علوم سیاسی، تاریخ، حقوق، روانشناسی، علوم اقتصادی، راهنمایی و مشاوره، ژئومورفولوژی، زبان و ادبیات فارسی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری و روستایی، هنر اسلامی شامل رشته نگارگری و مترجمی زبان انگلیسی می توانند در مقطع کارشناسی ارشد این دانشگاه ادامه تحصیل دهند.

 دارندگان مدرک تحصیلی دیپلم همچنین می توانند برای ادامه تحصیل در رشته های علوم ورزشی، علوم تربیتی، الهیات و معارف اسلامی و علوم اجتماعی مشتمل بر کلیه گرایش های مرتبط به این دانشگاه مراجعه کنند.

 مهلت ثبت نام برای شرکت در این دوره های آموزش تحصیلی دانشگاه پیام نور مرکز کرج تا پایان روز 22 آبان ماه تعیین شده و علاقمندان می توانند برای دریافت مشاوره و راهنمایی به نشانی اینترنتی karaj.alborz.pnu.ac.ir یا به نشانی کرج، رجایی شهر، بلوار موذن، بلوار دانشگاه، دانشگاه پیام نور، مدیریت امور دانشجویی مراجعه کنند.

شماره تماس این مرکز 34209520 است که افراد می توانند در صورت عدم امکان مراجعه حضوری یا استفاده از پایگاه اطلاع رسانی اینترنتی، از این طریق با مشاوران مجموعه در ارتباط باشند.


5 دیدگاه
[5] منیژه مرادی دهرایی - 98/08/05 يكشنبه 22:50
باسلام نزدیک ترین دانشگاه پیام نوربرای گرفتن مدرک کارشناسی در شهر فردیس کجاست لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم - پاسخ
[4] پری - 98/06/06 چهارشنبه 00:22
سلام آدرس جدید دانشگاه فردیس کرج کجاست - پاسخ
[3] ّبشیرامیراصلانی - 97/10/26 چهارشنبه 15:22
زمان ثبت میشه لطفا بفرمایین - پاسخ
[2] وحیده نوروزی - 97/06/11 يكشنبه 07:52
سلام وقت بخیر،من منزلم به مارلیک خیابان خوشنام انتقال یافته ،قبلا پیام نرر تهران جنوب درخیابان استادنجات اللهی میخوندم،میخواستم ببیننم دانشگاه شما به محل زندگی ام نزدیکه،انتقالی بگیرم؟همسرم اجازه نمیده زیاد بیرون باشم.تشکر. - پاسخ
[1] وحید امیدی - 96/11/13 جمعه 06:51
رشته حقوق - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه