دادستان فردیس در صحن شورا مطرح کرد؛
پرینت
#۶٩٣٢
98/12/06 سه شنبه 17:36

دادستان فردیس در صحن شورا مطرح کرد؛

پای جان مردم در میان است؛ بخشی از بودجه شهر را برای مقابله با کرونا هزینه کنید

فردیس نیوز- دادستان فردیس بر لزوم آموزش و اطلاع رسانی عمومی صحیح و مشارکت همه جانبه در جهت  کاهش آسیب ها و حفظ سلامت شهروندان در مقابله با ویروس کرونا تأکید کرد.

به گزارش  فردیس نیوز، حسن جهانشاهلو عصر سه شنبه در صحن علنی شورای اسلامی شهر فردیس، علت حضورش در جلسه پارلمان شهری را اقدام عاجل در خصوص پیشگیری از بحران شیوع ویروس کرونا اعلام کرد و افزود: باید  همه کمک کنیم تا آسیب های کمتری به شهر  و شهروندان وارد شود.

وی در ادامه با بیان اینکه دولت به تنهایی توان ساماندهی و مقابله با بحران موجود را ندارد، بر لزوم مشارکت مدیریت شهری در این امر تاکید کرد و یادآور شد: مردم انتظار دارند بخشی  از بودجه های عمومی شهر برای رفع بحران به کار گرفته شود.

دادستان فردیس هزینه  بخشی از سرمایه های موجود در شهر،  برای پیشگیری و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در راستای حفظ سلامت مردم فردیس را ضروری دانست و خاطر نشان کرد: مردم  باید از شدت خطری که آنها را تهدید می کند، آگاه شوند. لازم است جامعه به سمتی هدایت شود که مردم رفت و آمدهای خود را محدود کنند، چرا که راهکار جدی مقابله با این ویروس، جلوگیری از تبادلات و رفت و آمد هاست.

وی با اشاره به حجم مراجعات دادگستری فردیس حتی پس از بحران شیوع ویروس کرونا، گفت: دادگستری نمی تواند هر روز ساختمان و لوازم  را ضد عفونی کند و یا امکاناتی را برای دورکردن مراجعان از خطر موجود در اختیار آنها قرار دهد، این امر، ضرورت  اقدام ویژه مدیریت شهری را روشن می کند  چراکه پای جان مردم مطرح است.

جهانشاهلو به گستردگی  شیوع ویروس کرونا اشاره و بر ضرورت  پیشگیری از آن با مشارکت همه مسئولان به ویژه مدیران شهری تأکید کرد و افزود: به منظور آگاه سازی مردم،  تمام تابلو های تبلیغاتی شهر به موضوع ویروس کرونا و مباحث پیشگیری از آن اختصاص یابد.

وی  در ادامه با بیان اینکه بسیاری از شرکت های تولیدات بهداشتی، به تولید  محصولات بهداشتی و محلول های ضد عفونی روی آورده اند، گفت: شهرداری نسبت به تهیه بسته هایی از محلول ها و لوازم بهداشتی مورد نیاز اقدام کند و در اختیار شهروندان و ادارات مختلف شهر قرار دهد.

دادستان فردیس تشکیل  تیم هایی برای ضد عفونی سطح شهر را ضروری دانست و تأکید کرد: محلول های ضد عفونی برای استفاده ارباب رجوع  در ادارات قرار داده شود.

وی با تأکید بر لزوم همکاری همه جانبه با مسئولان بهداشت و درمان در راستای پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا، تصریح کرد: باید در این خصوص اطلاع رسانی ها به صورت گسترده انجام شود.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...