خیرین کتابخانه ساز فردیس گل کاشتند

اولین گلریزان و کمک 50 میلیونی خیرین به کتابخانه ها

فردیس نیوز-مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس  گفت: در اولین مراسم گلریزان خیرین کتابخانه ساز فردیس مبلغ 50 میلیون تومان از کمک های خیرین شهرستان جمع آوری شد.

به گزارش فردیس نیوز، گلشن شیرمحمدی ضمن اعلام خبر فوق با اشاره به کمبود سرانه کتابخانه در فردیس و محدودیت اعتبارات دولتی در ایجاد زیرساخت های لازم مشارکت خیرین در این امر را ضروری دانست و گفت: به منظور استفاده از ظرفیت خیرین و ترویج فرهنگ کتابخانه سازی اولین مراسم گلریزان خیرین کتابخانه ساز فردیس با حضور مسئولین، جمعی از خیرین و دوستداران کتاب و کتابخوانی و خانواده های جانبازان بالای 70 درصد به همت انجمن خیرین کتابخانه ساز در تالار ونوس برگزار شد.

وی  با تقدیر از مشارکت خیرین در این مراسم گلریزان افزود: در این مراسم با کمک خیرین مبلغ  50 میلیون تومان بخشی به صورت تعهدی و بخشی دیگر به صورت نقدی جمع آوری شد.

مدیر کتابخانه های عمومی شهرستان فردیس در پایان ضمن قدردانی ویژه از حمایت و همکاری آقایان نورپور از معتمدین فردیس و  منتظری مدیرعامل زبانسرای ملل، اعضای هیئت مدیره انجمن خیرین کتابخانه ساز و اصحاب رسانه در برگزاری مراسم گلریزان خیرین کتابخانه ساز فردیس، از حضور جانبازان سرافراز  و خانواده هایشان در این مراسم تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است در پایان این مراسم خیرین کتابخانه ساز با اهدای لوح یادبود مورد تجلیل قرار گرفتند.

 

،

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه