"خون بر دل ماه " در ماهدشت

استقبال خوب مردم از نمایشهای مذبی در ماهدشت

فردیس نیوز -نمایش مذهبی خون بر دل ماه در ماهدشت اجرا شد .

به گزارش فردیس نیوز ، مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت از اجرای نمایش مذهبی خون بر دل ماه در این شهر خبر داد.

علی اصغر مخبری ضمن تسلیت به مناسبت ایام شهادت سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و شهدای دشت کربلا گفت: این نمایشنامه به منظور اعتلای تئاتر مذهبی با حمایت شرکت رهساز گستر مهر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت برگزار گردید.

وی بیان کرد: این نمایش کاری از گروه فرهنگی و هنری مردم به نویسندگی  وکارگردانــی حسن دریس و تهیه کنندگی علی غفیری است که شرحی از وقایع روز عاشورا و کاروان اسرای کربلا را به تصویر کشید.

مسئول روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ماهدشت با اشاره به شهادت امام حسین علیه السلام و حرکت کاروان اسرا از کربلا گفت: این نمایش راهی برای نشان دادن این واقعه و ترویج فرهنگ حسینی و قیام ابا عبدالله الحسین علیه السلام در بین افراد به ویژه نسل جوان است.

مخبری خاطرنشان کرد: نسل جوان جامعه اسلامی باید بیش از پیش با فرهنگ عاشورا و اهداف امام حسین علیه السلام از قیام آشنا شده و آن را سرلوحه کار و زندگی خود قرار دهند.

این مقام مسئول اضافه کرد: نمایش مذهبی «خون بر دل ماه» در تاریخ های 25 و 26 آبان در سالن شهداء ماهدشت به روی صحنه رفت که مورد استقبال آحاد مردم بخصوص نسل جوان قرار گرفت. 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه