خودروی رانندگان مست 2 ماه توقیف می شود
پرینت
#۶٧٢۴
98/08/23 پنجشنبه 16:55

خودروی رانندگان مست 2 ماه توقیف می شود

راهور فردیس رتبه برتر استان در کاهش تصادفات را کسب کرد

فردیس نیوز- فرمانده راهور شهرستان فردیس گفت: با برنامه ریزی و تحلیل جغرافیایی زمانی و مکانی در خصوص تصادفات و نقاط حادثه خیز شهرستان، تصادفات فوتی و جرحی در سال 98 نسبت به سال گذشته 80 درصد کاهش یافته است.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ پیمان کرمی تاریکی معابر را از علل بروز تصادفات دانست و افزود: با بررسی های انجام شده، بیشتر تصادفات  سطح شهرستان از 6 عصر تا 11 شب و همزمان با افزایش تردد، ترافیک و تاریکی معابر و در جاده ملارد، میدان سپاه، جاده خوشنام، بلوار بیات، جاده شهریار و دیگر نقاط پرتردد و تاریک  رخ داده است.

رئیس پلیس راهور شهرستان فردیس گفت: با وجود جمعیت 500 هزار نفری فردیس، حجم تردد و آمار جمعیت شناوری که به دلیل مرکزیت تجاری فردیس به این شهرستان رفت و آمد می کنند، با به کارگیری تدابیر لازم و چینش نیروها در نقاط حساس، روند کاهشی تصادفات  که در سطح استان کم سابقه است، را حفظ کنیم و  تحقق این امر با همکاری مؤثر مجموعه شهرداری و دستگاه های امداد رسان از جمله اورژانس،  هلال احمر و غیره میسر شده که جای تقدیر دارد.

 وی با بیان اینکه با تخلفات رانندگی به ویژه تخلفات حادثه ساز قاطعانه برخورد می کنیم، از توقیف بیش از 6 هزار موتورسیکلت و خودروی متخلف در 6 ماهه اول سال خبر داد.

سرهنگ کرمی فرهنگسازی ترافیکی در جامعه را از جمله اولویت های پلیس راهور شهرستان فردیس دانست و گفت: در این راستا اداره فرهنگ ترافیک با مسئولیت سرگرد گچلو برای اولین بار در فردیس راه اندازی  شد و فرهنگسازی ترافیکی در جامعه از طریق مدارس و مساجد در دستور کار قرار گرفت.

فرمانده راهور شهرستان فردیس تعالی سازی رفتار رانندگی را از جمله مهمترین برنامه های پلیس راهور فردیس برشمرد و با اعلام این خبر که خودروی رانندگان مست به مدت 2 ماه توقیف می شود، اظهار داشت: با پیشنهادی که در این خصوص به دادستان محترم شهرستان ارائه کردیم، با دستور ایشان برای اولین بار در فردیس  از رانندگان مشکوک تست الکل گرفته می شود و در صورت نتیجه مثبت تست، علاوه بر مجازات قانونی برای راننده، خودرو به مدت 2 ماه توقیف می شود.

وی همچنین مشارکت مردم در خصوص نهادینه  سازی فرهنگ ترافیک در فردیس گفت: رویکرد پلیس راهنمایی و رانندگی در اعمال قانون، حفظ اقتدار توام با مهربانی است و تلاش می کنیم راهنمای مردم باشیم. شهروندان نیز باید ضمن  رعایت قوانین در هنگام رانندگی و احتیاط بیشتر در هنگام عبور پیاده از معابر، به حفظ نظم، کاهش تصادفات و ایجاد فرهنگ ترافیک با پلیس همکاری لازم را  داشته باشند.

   

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...