خواسته معاون امور عمرانی استانداری البرز از شهردار فردیس:
پرینت
#۶٨٣٧
98/10/18 چهارشنبه 12:29

خواسته معاون امور عمرانی استانداری البرز از شهردار فردیس:

در جهت افزایش رضایتمندی مردم تلاش کنید

فردیس نیوز- معاون امور عمرانی استانداری البرز توجه ویژه به مطالبات مردم در جهت افزایش رضایتمندی شهروندان را از شهردار جدید فردیس خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، علی درویش پور در مراسم معارفه محمدخسروزاده شهردار جدید فردیس که هم اکنون در سالن همایش فرمانداری در حال برگزاریست؛ ضمن تسلیت شهادت سربازان سرافراز جبهه مقاومت، سردار سلیمانی و یارانش، اقدام موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به این جنایت امریکا را شایسته تقدیر دانست.

وی با بیان اینکه نه تنها ایران بلکه سراسر دنیا عملکرد این شهید بزرگوار را تحسین می کنند؛ افزود: همه ما وظیفه داریم راه شهدا را ادامه دهیم و برای گره گشایی و خدمت به مردم با تمام توان، تلاش کنیم.

معاون استاندار البرز در بخش دیگری ضمن تقدیر از زحمات غفاری و نجفی شهردار سابق و سرپرست شهرداری فردیس، گفت: حوزه مدیریت شهری بسیار حائز اهمیت است و کارکردن در این حوزه بسیار سخت و طاقت فرساست. به جز شهرداری همه دستگاه ها مدیریت بخشی دارند و اگر شهرداری مسئولیت های مختلفی در حوزه شهری برعهده دارد، سازمان های عریض و طویلی در سطح کلان متولی هر کدام از این حوزه ها هستند و وظیفه شهرداری ها بسیار سنگین است.

وی افزود: مخاطب شهرداری ها بسیار گسترده است و از تولد تا مرگ و طول حیات شهروندان با شهرداری سرو کار دارد و این سازمان پر وظیفه به صورت درآمد _ هزینه اداره می شود. درویش پور ضمن اشاره به تاریخچه و نواقص شوراها، منابع امکانات و قدرت اجرایی شهردار بدون همگرایی و همکاری شورا کارایی ندارد و تقاضا دارم شورای فردیس با شهردار جدید همکاری لازم را داشته باشد و در جهت خدمت بیشتر به مردم کمک کند.

درویش پور افزود: ما مدیران اجرایی حسرت گذشته و بیم آینده را نداشته باشیم و دغدغه ما باید انجام درست وظیفه در جهت خدمت به مردم باشد.

معاون استاندار البرز با اشاره به تراکم جمعیت شهرنشین البرز گفت: ضریب شهرنشینی در کشور ۴ درصد و در البرز ۹۲.۴ درصد است و از این جهت مدیریت شهری برای استانداری البرز از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی رضایتمندی مردم را عامل مهمی در حضور و مشارکت شهروندان در صحنه های سیاسی و اجتماعی دانست و افزود: اگر مدیران شهری خوب عمل کنند، رضایتمندی مردم را در پی خواهد داشت که از اهمیت ویژه ای در تامین امنیت سیاسی برخوردار است.

درویش پور توجه ویژه شهردار فردیس به حوزه نگهداشت، فضای سبز و زیباسازی منظر شهری به عنوان امور مورد توجه مردم را خواستار شد.

وی تاکید کرد: حوزه ساخت و ساز از تکالیف جدی شهردار فردیس است و باید نسبت به ساخت و سازهای غیرمجاز به عنوان عامل بسیاری از آسیب های اجتماعی،سرمایه گذاری بخش خصوصی و غیره باید مورد توجه ویژه قرارگیرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...