خلافي 68 ميليون ريالي سواري پرايد

تخلف حادثه ساز ، خط قرمز پليس است و هدف پليس از اعمال قانون اين است که رانندگان با توجه بيشتري قوانين و مقررات را رعايت و سهم خود را در تامين امنيت راه ها ايفاء کنند

فردیس نیوز- يک دستگاه خودروي سواري پرايد با جريمه معوقه 68 ميليون ريالي در شهر کرج توقيف شد .

به گزارش فردیس نیوز ، سرهنگ « غلامعلي شرق » رئيس پليس راهور شهرستان کرج ضمن اعلام خبر فوق گفت : در راستاي طرح برخورد با تخلفات حادثه ساز و رانندگان متخلف ماموران راهنمايي و رانندگي شهرستان کرج حين کنترل خودرو هاي عبوري و روانسازي ترافيک شهري يک دستگاه خودرو سواري پرايد را به علت انجام تخلفات حادثه ساز متوقف کردند.

وي افزود : پس از توقف اين خودرو و استعلام از مرکز اجرائيات راهور استان مشخص شد مبلغ خلافي خودرو موصوف  مبلغ 68 ميليون و 150 هزار ريال است.

سرهنگ شرق ادامه داد : با توجه به ماده 8 قانون رسيدگي به تخلفات راهنمايي و رانندگي اين خودرو تا زمان پرداخت بدهي معوقه توسط مالک آن به پارکينگ منتقل شد.

رئيس پليس راهور شهرستان کرج در پايان گفت : تخلف حادثه ساز ، خط قرمز پليس است و هدف پليس از اعمال قانون اين است که رانندگان با توجه بيشتري قوانين و مقررات را رعايت و سهم خود را در تامين امنيت راه ها ايفاء نموده و با رعايت نکات راهنمايي و رانندگي،در اين زمينه به الگويي مناسب براي فرزندان خود و نسل آينده تبديل شوند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه