خانه استارتاپ فردیس پیش از راه اندازی، در آتش سوخت
پرینت
#۶٨۶٧
98/11/02 چهارشنبه 18:40

خانه استارتاپ فردیس پیش از راه اندازی، در آتش سوخت

فردیس نیوز- معاون فرهنگی شهرداری فردیس گفت: اغتشاشات مانع راه اندازی خانه استارتاپ فردیس شد.

به گزارش فردیس نیوز، محمدرضا آژیر با اشاره به اغتشاشات آبانماه و آتش سوزی فرهنگسرای گلستان، در خصوص راه اندازی خانه استارتاپ  فردیس اظهار داشت:  مکان مستقلی  به عنوان خانه استارتاپ فردیس در این فرهنگسرا جانمایی شده بود که متاسفانه با آتش سوزی فرهنگسرای گلستان این مکان نیز قابل استفاده نیست.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرداری فردیس نمی تواند مکانی در مرکز شهر به خانه استارتاپ اختصاص دهد؛ افزود: شهرداری فردیس مکانی در پارک تندرستی و دیگری در ساختمان اداری سوله بحران واقع در بلوار 44 متری امام خمینی را می تواند به خانه استارتاپ اختصاص دهد که به لحاظ دسترسی ، مکان مناسبی برای تردد جوانان نیست.  

معاون فرهنگی شهرداری فردیس گفت: شهرداری در بودجه سال 99، رقمی معادل 560 میلیون تومان را برای این امر به شورا پیشنهاد کرده که در صورت تصویب، شرایط مناسب تری برای راه اندازی خانه استارتاپ فردیس فراهم حواهد شد.

گفتنی است بر اساس مصوبه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان فردیس راه اندازی خانه استارتاپ  این شهر بر عهده  شهرداری فردیس قرار گرفت. همچنین شهرداری مشکین دشت نیز عهده دار راه اندازی خانه استارتاپ در این شهر شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری