حکیمی: مطالبات مردم مشکین دشت پیگیری می شود
پرینت
#۶۴٩٠
98/04/27 پنجشنبه 15:01

حکیمی: مطالبات مردم مشکین دشت پیگیری می شود

طرح توجیهی شهرک مهندسی زراعی قانونی و در سازو کاری ویژه اجرا می شود

فردیس نیوز- سرپرست بخشداری مشکین دشت گفت:  طرح توجیهی شهرک مهندسی زراعی طبق آنچه در نقشه توسط هیئت دولت مشخص شده باید در سازو کاری ویژه اجرا شود.

به گزارش فردیس نیوز، طی نشستی اعضای شورای اسلامی شهر مشکین دشت با علی حکیمی خرم سرپرست جدید بخشداری این شهر دیدار و گفتگو کردند. در این دیدار اعضای شورا با اشاره به ظرفیت های مشکین دشت به بیان برخی مشکلات دیرینه این شهر از جمله تقسیمات کشوری، کمبود امکانات درمانی، زیر گذر شیخ آباد، سهم ارزش افزوده مناطقی از جمله شهرک مهندسی زراعی، کم آبی های مشکین دشت و غیره پرداختند و ضمن تأکید بر لزوم  برقراری تعامل مطلوب بین مدیریت شهری و بخشداری، تحقق مطالبات مردم این شهر را از نماینده دولت در بخش مشکین دشت خواستار شدند.

سرپرست بخشداری مشکین دشت با بیان اینکه طبق بررسی های انجام شده شورای مشکین دشت در جمع بهترین شوراهای کشور قراردارد؛ گفت: متأسفانه برخی شوراها با حاشیه پردازی، جایگاه و عملکرد شوراها را زیر سوال می برند که خوشبختانه تعامل و همدلی در مجموعه مدیریت شهری مشکین دشت، دغدغه نمایندگان مردم برای تحقق مطالبات شهروندان و هماهنگی شهرداری با مجموعه شورا  از ویژگی های مثبت مدیریت شهری مشکین دشت است که امیدواریم هماهنگی  و تعامل دوسویه این مجموعه با فرمانداری و بخشداری در جهت خدمت به مردم، موجب پیشرفت و توسعه شهر شود.

علی حکیمی افزایش رضایتمندی و تسهیل در معیشت مردم را از مهمترین وظایف مسئولان دانست و افزود: مردم همواره در عرصه های مختلف و شرایط سخت پشتیبان دولت بوده اند و مسئولان باید برای توسعه خدمات و افزایش رضایتمندی مردم تلاش کنند. در قانون 58 وظیفه برای بخشدار تعریف شده که با بررسی دقیق موضوعات، برنامه ریزی در حوزه های مختلف  و حمایت های فرمانداری فردیس و مدیریت شهری مشکین دشت برای رفع مشکلات این شهر و تحقق مطالبات مردم تلاش می کنیم.  

وی با اشاره به زیرگذر شیخ آباد به عنوان یکی از مسائل مورد درخواست و از موضوعات مهم در رفع معضلات  ترافیکی جنوب استان البرز و شهر مشکین دشت، گفت: با بازدید میدانی از این منطقه و بررسی شرایط، اجرای این امر از طریق دستگاه های ذیربط، مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.  

نماینده دولت در بخش مشکین دشت با بیان اینکه مراکز درمانی در این شهر پاسخگوی نیاز جمعیت نیست؛ تصریح کرد: موضوع بیمارستان و ایجاد مراکز درمانی مجهز باید در کمیته برنامه ریزی مورد مطالبه قرار گیرد.

وی در مورد تخصیص اعتبارات ارزش افزوده شهرک مهندسی زراعی به بخش مشکین دشت، گفت: با توجه به محدودیت های ماهوی در تعریف شهرستان فردیس، دهستان ها بر روی کاغذ تعریف شده و ماهیتا از بخش های لازم برخوردار نیستند که باید فرمول های آن احیا شود. طر ح توجیهی شهرک مهندسی زراعی طبق آنچه در نقشه توسط هیئت دولت مشخص شده باید در سازو کاری ویژه اجرا شود و اعتبارات ارزش افزوده سهم این شهرک به مشکین دشت تخصیص یابد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...