حقیقی: مشارکت حداکثری مردم و امانتداری از رای مردم اولی ترین هدف است

دوره یک هفته ای آموزش انتخابات کارشناسان مجری انتخابات استان البرز با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز افتتاح شد

فردیس نیوز دوره یک هفته ای آموزش انتخابات کارشناسان مجری انتخابات استان البرز با حضور معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی استانداری البرز  همزمان با سراسر کشور در حال  برگزاریست.

به گزارش فردیس نیوز، معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی و رئیس ستاد انتخابات استان البرز در مراسم افتتاحیه دوره یک هفته ای آموزش انتخابات کارشناسان مجری انتخابات استان البرز بالاترین هدف را تحقق مشارکت حداکثری مردم وامانتداری از آراء مردم عنوان کرد.

فتح الله حقیقی دراین کارگاه آموزشی که با هدف تسلط بیشتر مجریان انتخابات و توسط اداره کل سیاسی و انتخابات برگزار می شود از همه مجریان انتخابات خواست که با ایجاد بسترهای مناسب برای رقابتی سالم به رسالت خود دراین رویداد مهم عمل نمایند.

در ادامه خیرالله ترخانی مدیرکل سیاسی  و دبیر ستاد انتخابات ضمن تبیین چارچوب های آموزشی انتخابات و اهمیت آموزش در سلامت انتخابات از مدعوین خواست که بصورت منظم  وفعال در این شرکت نمایند و بیش از پیش به قانون که محور برگزاری انتخابات سالم است مسلط شوند.

این دوره یک هفته ای با حضور 65 نفر از کارشناسان انتخابات بطور همزمان در کل کشور توسط مربیان آموزش دیده وزارت کشور برگزار می گردد.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه