حفر 45 چاه جذبی در منطقه 10 شهرداری کرج

ایلیات:تا پایان سال جاری چاه دیگر اضافه خواهد شد

فردیس - مدیر منطقه 10 شهرداری کرج ضمن تشریح آخرین اقدامات و عملکرد این نهاد در راستای رفاه حال شهروندان، از حفر 45 چاه جذبی در راستای جلوگیری از آبگرفتگی معابر سطح این منطقه خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز;فرج اله ایلیات اظهار داشت: بیش از 45 حلقه چاه جذبی در نواحی مختلف این منطقه برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر حفر شده و در واقع شهرداری این منطقه در تلاش است تا پایان سال جاری 55 عدد چاه جذبی دیگر را در معابری که به دلیل جمع شدن سیلاب و آبهای سطحی از استانداد لازم برای تردد وسایل نقلیه و عابرین پیاده برخوردار نیستند، حفر کند و به نیازهای شهروندان پاسخ دهد.

وی افزود: طی 10 روز آینده زیرسازی و آسفالت خیابان آبرسانی در این منطقه به طول 800 متر مربع آغاز و اجرایی می شود.

 این مسئول همچنین اعلام کرد: با اختصاص اعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال بزودی شاهد ساخت یک چشمه سرویس بهداشتی در سطح منطقه خواهیم بود.

 ایلیات در بخش دیگری از سخنانش به تعویض لوازم و تجهیزات مستعمل چهار پارک این منطقه اشاره کرد و گفت: بااختصاص اعتبارات لازم و نظر به اهمیت توسعه فضاهای ورزشی و تفریحی، علاوه بر خریداری و نصب لوازم ورزشی و ست های تندرستی در پارک های مذکور، بزودی این عملیات در یکی دیگر از پارک های منطقه با اولویت مناطق کم برخوردار اجرایی می شود.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه