حجت الاسلام ایمانی مطرح کرد:

شایستگی ها را در نظر بگیرید؛ نماینده پولدار درد و مشکلات مردم را درک نمی کند

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس معیارهای کاندیدای اصلح را برای نمازگزاران تشریح و تاکید کرد: انتخاب نمایندگان باید بر اساس معیار و ضابطه باشد نه قومیت و همزبانی.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های امروز نماز جمعه فردیس، با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: برخی ها برای معرفی خود به هر حیله ای متوسل می شوند؛ به دروغ و شایعات دامن می زنندو با لجن مال کردن دیگران می خواهند برای خود رای جمع کنند.‌

وی توجه به دو نکته مهم در خصوص انتخابات را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه باید برای افزایش مشار‌کت مردم در انتخابات تلاش کنیم و باید انتخاب درست و اصلح داشته باشیم.

خطیب جمعه فردیس با تاکید براینکه در انتخاب کاندیداها نباید به حد اقل ها بسنده شود؛ یادآور شد: انسان عاقل باید با در نظر گرفتن حداکثر امتیازات، در کاندیداها، کسی را که صلاحیت و شایستگی بیشتری دارد، انتخاب کند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتخاب نماینده اصلح، تصریح کرد: نماینده ای باید به مجلس راه پیدا کند که متدین، متخصص، متعهد و دارای روحیه انقلابی و جهادی باشد که در لین راستا تحقیق و بررسی در خصوص عملکرد گذشته کاندیدا در سمت های پیشین ضرورت دارد.

حجت الاسلام ایمانی با اشاره به تاثیر انتخابات مجلس در سایر انتخابات ها، گفت: مجلس بر انتخابات شورا، نظارت دارد و در سایر انتخابات ها نیز اثرگذار است و بر این اساس سلامت مجلس از اهمیت ویژه ای برخوردار است‌.

وی با بیان اینکه برخی کاندیداها فقط میلیاردها تومان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی هزینه می کنند؛ بیان کرد: پرداخت این هزینه ها از جیب خودشان، نشانه پولدار بودن کاندیداست که چنین کاندیدایی درد و مشکلات مردم را درک نخواهد کرد و اگر از جیب دیگران باشد، بدون چشمداشت و طمع نخواهد بود.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه انتخاب باید بر اساس معیار و ضابطه های یک نماینده کارآمد و متعهد باشد نه بر اساس قومیت و همزبانی، یادآور شد: رای را نباید فدای خیانت به کشور کرد. مردم به ترفندهای تبلیغاتی در خصوص رای دادن به کسی که رای بیشتری دارد؛ توجه نکنند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی همچنین از حضور گسترده مردم انقلابی فردیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیرو تشکر کرد و افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی نقطه عطف انقلاب ماست و اکنون نیز مردم با مشارکت در انتخابات، نقشه های دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی را نقش برآب خواهد کرد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه