حجت الاسلام ایمانی مطرح کرد:
پرینت
#۶٩١١
98/11/25 جمعه 15:38

حجت الاسلام ایمانی مطرح کرد:

شایستگی ها را در نظر بگیرید؛ نماینده پولدار درد و مشکلات مردم را درک نمی کند

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس معیارهای کاندیدای اصلح را برای نمازگزاران تشریح و تاکید کرد: انتخاب نمایندگان باید بر اساس معیار و ضابطه باشد نه قومیت و همزبانی.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های امروز نماز جمعه فردیس، با اشاره به آغاز تبلیغات انتخاباتی، اظهار داشت: برخی ها برای معرفی خود به هر حیله ای متوسل می شوند؛ به دروغ و شایعات دامن می زنندو با لجن مال کردن دیگران می خواهند برای خود رای جمع کنند.‌

وی توجه به دو نکته مهم در خصوص انتخابات را مورد تاکید قرار داد و افزود: همه باید برای افزایش مشار‌کت مردم در انتخابات تلاش کنیم و باید انتخاب درست و اصلح داشته باشیم.

خطیب جمعه فردیس با تاکید براینکه در انتخاب کاندیداها نباید به حد اقل ها بسنده شود؛ یادآور شد: انسان عاقل باید با در نظر گرفتن حداکثر امتیازات، در کاندیداها، کسی را که صلاحیت و شایستگی بیشتری دارد، انتخاب کند.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در انتخاب نماینده اصلح، تصریح کرد: نماینده ای باید به مجلس راه پیدا کند که متدین، متخصص، متعهد و دارای روحیه انقلابی و جهادی باشد که در لین راستا تحقیق و بررسی در خصوص عملکرد گذشته کاندیدا در سمت های پیشین ضرورت دارد.

حجت الاسلام ایمانی با اشاره به تاثیر انتخابات مجلس در سایر انتخابات ها، گفت: مجلس بر انتخابات شورا، نظارت دارد و در سایر انتخابات ها نیز اثرگذار است و بر این اساس سلامت مجلس از اهمیت ویژه ای برخوردار است‌.

وی با بیان اینکه برخی کاندیداها فقط میلیاردها تومان برای تبلیغات در شبکه های اجتماعی هزینه می کنند؛ بیان کرد: پرداخت این هزینه ها از جیب خودشان، نشانه پولدار بودن کاندیداست که چنین کاندیدایی درد و مشکلات مردم را درک نخواهد کرد و اگر از جیب دیگران باشد، بدون چشمداشت و طمع نخواهد بود.

امام جمعه فردیس با بیان اینکه انتخاب باید بر اساس معیار و ضابطه های یک نماینده کارآمد و متعهد باشد نه بر اساس قومیت و همزبانی، یادآور شد: رای را نباید فدای خیانت به کشور کرد. مردم به ترفندهای تبلیغاتی در خصوص رای دادن به کسی که رای بیشتری دارد؛ توجه نکنند و فرد اصلح را انتخاب کنند.

وی همچنین از حضور گسترده مردم انقلابی فردیس در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیرو تشکر کرد و افزود: حضور گسترده مردم در راهپیمایی نقطه عطف انقلاب ماست و اکنون نیز مردم با مشارکت در انتخابات، نقشه های دشمنان برای تضعیف انقلاب اسلامی را نقش برآب خواهد کرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری