حجت الاسلام ایمانی: مدیریت استان جسارت لازم برای استقلال آموزش و پرورش فردیس را نداشته است

آقانوری/ امام جمعه فردیس پیگیری جدی برای استقلال اداره آموزش و پرورش شهرستان را از مدیر این اداره خواستار شد و گفت: تا کنون جسارت لازم برای استقلال این اداره در شهرستان، در مدیریت استان نبوده است.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در مراسم بازگشایی مدارس شهرستان فردیس که صبح امروز با حضور مسئولان شهرستان در مدرسه رضوان برگزار شد، ضمن تقدیر از زحمات مسئولان و دانش آموزان  مدرسه رضوان برای برگزاری مراسم زیبای آغاز سال تحصیلی جدید، با اشاره به شعار "مهر با نشاط مهر با صلات" که توسط مدیر آموزش و پرورش شهرستان اعلام شد، بیان کرد: این امر اقدام مثبتی در راستای ترویج اقامه نماز در مدارس است که از طریق حوزه های علمیه برادران و خواهران به انجام این امر و اقامه فریضه الهی در مدارس  کمک خواهیم کرد.

وی پیگیری استقلال آموزش و پرورش شهرستان فردیس را از مدیر این اداره خواستار شد و افزود: آموزش و پرورش فردیس از سال ۹۲ شکل گرفته، اما  علیرغم پیگیری های صورت گرفته، تا کنون جسارت لازم برای استقلال این اداره در شهرستان، در مدیریت استان نبوده است.

امام جمعه فردیس با اشاره به عدم استقلال برخی ادارات شهرستان از جمله اداره صمت، تأکید کرد: در موضوع استقلال اداره شهرستان، از آموزش و پرورش توقع بیشتری  داریم.

وی ادامه داد: به مدایران گذشته و کنونی استان، محدوده آموزش و پرورش شهرستان فردیس را از زیر اتوبان پیشنهاد کردیم تا هزینه تأمین ساختمان به آموزش و پرورش تحمیل نشود و از سوی دیگر پست های سازمانی مورد نیاز از طریق اداره کل تأمین شود.

حجت الاسلام ایمانی همچنین  با بیان اینکه امروز میدان جنگ اقتصادی است؛ خطاب به دانش آموزان گفت: شما سربازان این میدان هستید و تنها شما می توانید با کسب علم و دانش، این کشور را به قله های  پیشرفت و سربلندی  برسانید.  میراث شهدا را حفظ کنید و  اجازه ندهید در مقابل دشمنان تحقیر شویم که  این  امر در گروی تلاش مجموعه نظام در راستای  فراهم کردن زمینه مناسب برای کسب علم و کارو تلاش شما دانش آموزان در این مسیر  است.

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه