حجت الاسلام ایمانی در نشست شورای آموزش و پرورش فردیس:
پرینت
#۶٠۴٧
97/08/07 دوشنبه 10:36

حجت الاسلام ایمانی در نشست شورای آموزش و پرورش فردیس:

در خانواده انقلاب نباید انشقاق ایجاد شود

مهدی مزرئی/ بیست و سومین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس, صبح امروز دوشنبه،هفتم آبان ماه, در سالن جلسات آموزش و پرورش این شهرستان با حضور اعضای اصلی شورا و مدعوین برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز, در ابتدای این نشست امام جمعه فردیس با قدردانی از بصیرت و همراهی چهل ساله مردم با انقلاب و نظام گفت: متاسفانه به علت نقص ها و نارسایی ها, عناد و فتنه دشمنان, به همه اهداف انقلاب دست نیافته ایم و یکی از کارهایی که توقع بیشتری برای آن وجود دارد, پرداختن به آموزش و پرورش به صورت ویژه و علی الخصوص نسبت به معلمان و فرهنگیان بود که وظیفه انقلاب در این موارد به درستی انجام نشده است.

حجت الاسلام علی اکبر ایمانی عدم توجه ریشه ای به مشکلات و نیازهای دانش آموزان را مورد انتقاد قرار داد و اضافه کرد: اگر سرمایه گذاری درستی انجام میشد دستاوردهای بیشتری داشتیم. وی با تاکید بر افزایش سواد و هوش سیاسی در جامعه و بالاخص دانش آموزان گفت: باید در این حوزه تحولی اساسی و بنیادی صورت بگیرد. اصول گرایی و اصلاح طلبی موضوعی جانبی است که در مسیر انقلاب باز شده و همه دلسوز انقلابند. در خانواده انقلاب نباید انشقاق ایجاد شود، چرا که مردم حامی و قدردان دلسوزان واقعی انقلابند و باید تعهد به کشور را در عمق جان دانش آموزان بنشانیم.

حجت الاسلام ایمانی تصریح کرد: عدم بازگشت در صد بالای کسانی که به خارج از کشور می روند، نشان دهنده آن است که روح وطن دوستی و وطن پرستی را در آموزش و پرورش و از کودکی نهادینه نکرده ایم.

امام جمعه شهرستان فردیس با اشاره به آسیب های نسل جوان گفت : متاسفانه با نسلی مواجهیم که در معرض طوفان اخبار و اطلاعات واقع شده که به دلیل نبود تجربه و قدرت تحلیل قوی، دچار یاس و ناامیدی و بی انگیزگی شده که باید دست در دست هم  برای آن چاره اندیشی کنیم.

حجت الاسلام ایمانی با درخواست چندین باره جداسازی اداره آموزش و پرورش شهرستان فردیس از کرج گفت: یکی از حلقه های تکمیلی استقلال شهرستان فردیس, جداسازی این اداره از کرج و ناحیه دو بوده که توقع می رود مدیر کل جدید آموزش و پرورش, همانطور که سپاه استان البرز محدوده جغرافیایی سپاه امام رضا(ع) شهرستان فردیس را تا ابتدای اتوبان تعیین کرده است, ایشان نیز با تعیین محدوده جغرافیایی آموزش و پرورش فردیس, گام مهمی در هویت بخشی بیشتر به این اداره بردارند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...