حجت الاسلام ایمانی تأکید کرد:
پرینت
#۶١٩۶
97/11/12 جمعه 15:37

حجت الاسلام ایمانی تأکید کرد:

تصمیم گیری های اقتصادی کشور بر اساس منویات رهبری باشد

فردیس نیوز- امام جمعه فردیس پذیرش شرط تعهدات اروپا را تسلیم  و تحقیر ایران در مقابل آمریکا دانست و هشدار داد:  مسئولان قوای سه گانه کشور در صورتی اعتماد مردم را دارند که بر اساس فرمایشات رهبری اقدام کنند.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در خطبه های نماز جمعه امروز شهرستان فردیس ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به تبیین نقش امام خمینی(ره) در شکل گیری پایه های نظام جمهوری اسلامی و ویژگی های شخصیتی ایشان پرداخت.

وی روحیه انقلابی را از ویژگی های بارز و برجسته امام(ره) برشمرد و افزود: معنای انقلابی گری، هنجار شکنی نیست؛ بلکه روحیه شجاعت، مصلحت اندیشی و تحلیل درست مسائلی همچون فروپاشی شوروی، از نتایج انقلابی گری امام خمینی (ره) است. امام راحل(ره) در دوره تبعید فوندانسیون، ایدئولوژی و ساختارهای حکومت جمهوری اسلامی را پایه ریزی کرد و با کمک و حمایت مردم انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.

خطیب جمعه فردیس با بیان اینکه پس از امام راحل (ره)، مقام معظم رهبری(مدظله) با همان روحیه انقلابی و ظلم ستیزی کشور را اداره می کند، گفت: هدف استکبارگران جهانی از تحمیل معاهدات و سایر اقدامات علیه جمهوری اسلامی، به انزوا کشیدن نظام، جلوگیری از دخالت جمهوری اسلامی در سرنوشت ملت های ستمدیده فلسطین، یمن و غیره و مهار توان نظامی ایران اسلامی به عنوان تهدیدگر اصلی منافع امریکا و همدستانش است.

وی با اشاره به این نکته که قدرت های اروپایی به جای اجرای تعهدات خود در برجام؛ به دنبال گرفتن تعهدات و امتیازات دیگری از ایران هستند افزود: قرار بود اروپائی ها برای تسهیل در ارتباطات اقتصادی ایران، کانال مالی راه اندازی کنند؛ اما این شرط را قرار دادند که ایران باید تمام اطلاعات اقتصادی خود را در اختیار سرویس های بین المللی دنیا قرار دهد و نفت فقط در مقابل غذا و دارو باشد.

حجت الاسلام ایمانی پذیرفتن شرط تعهدات کشورهای اروپایی را به معنای تسلیم  و تحقیر ایران در مقابل آمریکا دانست و گفت: این ملت مشکلات سخت تری را پشت سر گذاشته و هرگز زیر بار ظلم و پذیرش تعهداتی که با ذلت و آسیب برای استقلال و عزت کشور همراه باشد، نمی رود.

وی با تأکید بر اینکه عقب نشینی از موضع گیری ها باید بر اساس فرمایشات رهبری و مصلحت اندیشی برای نظام باشد، یادآور شد: رهبری  برجام را  با لحاظ ۹ شرط پذیرفت و اگر آن شرایط اجرا میشد، امروز با عهد شکنی امریکا و پیامدهای ناشی از آن مواجه نمی شدیم. تصمیم گیری ها  نباید بر اساس ترس باشد.

نماینده ولی فقیه در شهرستان فردیس خطاب به مسئولین در رأس دولت، دستگاه قضائی و مجلس هشدار داد: در صورتی نزد مردم اعتبار خواهید داشت، که در این جنگ تمام عیار اقتصادی،  با تمام قدرت پیش بروید و بر اساس مصلحت نظام و فرمایشات رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی عمل کنید. این ملت زیر بار ذلت نخواهد رفت و به تصمیماتی که معنای آن تسلیم در مقابل دشمنان باشد، پایبند نخواهد بود.

وی در بخش دیگری برپایی میز خدمت و حضور مسئولان در مصلای نماز جمعه  و پاسخگویی به مردم را اقدامی مثبت در جهت رسیدگی به مطالبات مردم دانست و بر ضرورت تکریم ارباب رجوع و تسریع در امور شهروندان در همه دستگاه ها و نهادهای شهرستان تأکید کرد.

حجت الاسلام ایمانی همچنین از استاندار و فرماندار و نمایندگان مردم خواست تا رفع مسائل موجود در شورا و شهرداری و  نیازهای ادارات شهرستان اهتمام ویژه داشته باشند و مسئولین اصناف با نظارت جدی از گرانفروشی ها و آسیب بیشتر به مردم جلو گیری کنند.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...