جمع آوری کمک 100 میلیونی مردم فردیس در جشن عاطفه ها

توزیع 30 هزار پاکت مهربانی در بین دانش آموزان فردیس

آقانوری/ سومین مرحله جشن عاطفه ها با شعار "لبخند مهر بسته به مهر شما" صبح امروز در مراسمی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان و بخش مشکین دشت در مدرسه رحیم رهنمایان مشکین دشت  برگزار شد.

به گزارش فردیس نیوز، مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس جشن نیکوکاری با هدف جمع آوری کمک برای دانش آموزان نیازمند، بی سرپرست و بدسرپرست سطح شهرستان هر ساله در 3 مرحله برگزار می شود گفت: مرحله اول و دوم جشن عاطفه ها در نیمه دوم شهریور ماه،  با استقرار 20 پایگاه جمع آوری کمک های مردمی در سطح شهرستان و یک پایگاه برای نمازگزاران جمعه در مصلای امام خمینی (ره) برگزار شد.

وی افزود: مرحله سوم جشن نیکوکاری امروز  یازدهم مهرماه با همکاری آموزش و پرورش و توزیع 30 هزار  پاکت های ویژه جمع آوری کمک بین دانش آموزان و نواختن زنگ عاطفه ها به صورت نمادین  در مدارس شهرستان اجرا شد که کمک های جمع آوری شده در مدارس صرف کمک به دانش آموزان نیازمند همان مدرسه می شود.

کلهر با بیان اینکه کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس با رویکرد توانمندسازی از طریق اشتغال، تحصیل و مسکن خدمات حمایتی را به صورت زماندار به مددجویان تحت پوشش خود ارائه می کند اظهار داشت: در حال حاضر 3 هزار خانوار و بیش از 5 هزار و 600 نفر تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) فردیس هستند و 780 دانش آموز و 42 دانشجو از حمایت تحصیلی کمیته امداد فردیس برخوردارند که تا کنون از جمع دانش آموزان و دانشجویان تحت حمایت، نخبگان بسیاری پرورش یافته و در مدارج مهمی مشغول فعالیتند.

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس ضمن تقدیر از مردم نوعدوست این شهرستان  گفت: از مجموع کمک ها در جشن عاطفه های امسال تا کنون مبلغ 100 میلیون تومان جمع آوری شده است.

در این مراسم که با اجرای برنامه های مختلف فرهنگی و هنری همراه بود، مسئولین و دانش آموزان پاکت های مهربانی خود را به صندوق جمع آوری کمک ریختند.

،

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه