جشن آغاز سال تحصیلی در پژوهشگاه مواد و انرژی با حضور مسئولین

پژوهشگاه مواد و انرژی حلقه مفقوده دانشگاه و صنعت

فردیس نیوز با حضور فرماندار فردیس ، رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی ، نماینده ولی فقیه و جمعی از مسئولین استان و شهرستان جشن آغاز سال تحصیلی جدید و فارغ التحصیلی دانشجویان سال 90 برگزار شد .

به گزارش فردیس نیوز ، فرماندار شهرستان فردیس ضمن تبریک سال تحصیلی جدید و اعیاد پیش رو ، برای دانش پژوهان آرزوی موفقیت و کسب مدارج علمی- پژوهشی برتر کرد و از آنها خواست تا همه تلاش خود را برای پیشرفت میهن اسلامی در عرصه صنعت و تکنولوژی به کار بندند . لازم به ذکر است مهندس مهروربه همراه دکتر هادوی از بخشهایی از پژوهشگاه بازدید بعمل آورد .

در ادامه رئیس پژوهشگاه مواد و انرژی باتبریک به ورودیهای جدید پژوهشگاه و فارغ التحصیلان آن ، گفت : همه ما باید معرفت ، تعقل و عشق داشته باشیم و آنها را در طول زندگی با خود همراه کنیم تا آنچه که انجام می دهیم مثمر ثمر باشد .

دکتر هادوی این پژوهشگاه را حلقه مفقوده بین دانشگاه وصنعت  خواند و افزود : مأموریت این پژوهشگاه آموزش و پژوهش درخصوص فناوری محصولات است و تلاش میکنیم علم دانشگاه را به محصول تبدیل کرده و با خلق محصول به صنعت برسیم ، وی خاطر نشان کرد که در دانشگاه سالانه حدود 20 اختراع ثبت می شود که با ثبت بین المللی آنها می توانیم در زمینه صادرات محصولات هم فعالیت داشته باشیم .

در بخش دیگری از مراسم حجت الاسلام فضلعلی نماینده ولی فقیه در پژوهشگاه نیز آغاز سال تحصیلی جدید را تبریک گفت و افزود: زیبایی و شیرینی علم به تقواست و در قرآن هم 4 مرتبه  به همراهی علم وتقوا اشاره شده و نتیجه عجین شدن این دو باهم شخصیتهای نیکی چون بوعلی سینا ،شیخ اشراق و مولاناست که مایه افتخارهمه ما ایرانیها هستند .وی افزود: امیدوارم همه ما در عرصه علم یک ورود خوب ، یک ادامه و یک خروج خوب داشته باشیم .

در پایان مراسم از فارغ التحصیلان ورودی سال 90 با اهداء جوایزی تقدیر بعمل آمد .

(عکس ویژه این مراسم را در بخش عکس خبری ببینید)


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه