جشنواره ملی عکس آیات و درخشش هنرمندان البرزی

برگزیدگان جشنواره ملی عکس آیات تقدیر شدند

فردیس نیوز - دبیر هنری جشنواره عکس آیات از درخشش هنرمندان البرزی در جشنواره ملی عکس آیات خبرداد و گفت: استان‌های تهران و البرز رتبه‌های اول این جشنواره را کسب کردند.

به گزارش فردیس نیوز، رسول اولیازاده، در آیین  اختتامیه جشنواره سراسری عکس آیات که عصر امروز(۲۱اسفند)  در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز برگزار شد، اظهارکرد: آثار رسیده به جشنواره در دو نوبت داوری شده است.

وی با بیان اینکه پنج داور در مرحله اول آثار رسیده به دبیرخانه را قضاوت کردند، افزود: نزدیک به ۳۱۰ نفر از ۲۷ استان در این جشنواره شرکت داشتند.

اولیازاده با اشاره به اینکه مجموعا ۱۷۵۶ اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده است و تعداد ۶۰ اثر منتخب شده و به روی دیوار رفت، ابرازکرد: ۱۲ اثر رسیده مربوط به بانوان و ۴۸ اثر هم توسط آقایان به ثبت رسیده است.

دبیر هنری جشنواره عکس آیات با تاکید بر اینکه استان‌های تهران و البرز رتبه‌های اول این جشنواره را کسب کردند، تصریح کرد: ۲۶ نفر از تهران و ۲۶ نفر هم از البرز آثار خود را به این جشنواره ارسال کردند.

وی با بیان اینکه استان‌های خراسان رضوی، فارس و بوشهر بعد از تهران و البرز بیشترین شرکت‌کننده را داشتند، بیان کرد: داوران، آثار رسیده را بر اساس پارامترهای موضوعی و تکنیکی مورد بررسی قرار داده‌اند.

اولیازاده خاطرنشان کرد: امیدواریم با کمک مسئولان بتوانیم دبیرخانه دائمی این جشنواره را در استان البرز تشکیل دداده و بر اساس آن بتوانیم هرماه یک کارگاه آموزشی در استان دایر کرده و عکاس مولف تربیت کنیم.

وی ادامه داد: امیدواریم در سال آینده بتوانیم در هر استان یک کارگاه تخصصی برگزار کنیم و گامی در جهت ارتقای جشنواره از لحاظ کمی و کیفی برداریم.

منبع : ایسنا

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه