جشنواره غذا ، نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه زیست شناسی در دبیرستان شهید سمیعی شهرک ناز

به دست فرماندار و امام جمعه فردیس افتتاح شد

فردیس نیوز - جشنواره غذا ، نمایشگاه صنایع دستی و نمایشگاه زیست شناسی مدارس آموزش و پرورش ناحیه 2 در دبیرستان دخترانه شهید سمیعی شهرک ناز برگزار شد . 

به گزارش فردیس نیوز ،این نمایشگاه که بمناسبت ایام ا... دهه فجر برگزار شد ، شامل غرفه های مختلف از جمله غذاهای سنتی و محلی ، صنایع دستی ، بافتنی ، خیاطی گیاهان دارویی و قلاب بافی توسط دانش آموزان و معلمان مدارس مختلف شهرستان فردیس و آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج بود که با حضور فرماندار ، امام جمعه ، رئیس آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج و برخی معاونین ایشان افتتاح شد .

در همین مدرسه نمایشگاه دیگری با عنوان نمایشگاه زیست شناسی با مولاژ مواد خوراکی نیز افتتاح شد که اندامهای مختلف بدن انسان ، انواع سلولها ، تقسیمات سلولی و دیگر اشکال مربوط به زیست شناسی با مواد و رنگهای خوراکی بصورت کیک ، ژله و غذا توسط دانش آموزان رشته تجربی دبیرستان شهید سمیعی آماده و ارائه شد که هدف از اجرای آن یادگیری بیشتر دانش آموزان عنوان شد .

لازم به ذکر است در دبیرستان شهید سمیعی کلاسها بصورت موضوعی برگزار می شود که نمایشگاهی از کارهای دستی دانش آموزان در مورد مباحث حسابان در کلاس حسابان وجود داشت که مورد بازدید فرماندار و مسئولین آموزش و پرورش منطقه قرار گرفت .

 

 


1 دیدگاه
[1] غزاله - 94/02/22 سه شنبه 19:17
ما زحمت کشیدیم ما کارها را کردیم بعد عکس بقیه رو میزارید واقعا متاسفم که یه دونه عکس هم از دانش اموز ها ومعلمی که باعث این کار ها شدند نذاشتین - پاسخ
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه