جاعلان اسناد را شناسایی کنید
پرینت
#۶٢٧٠
97/12/25 شنبه 17:21

جاعلان اسناد را شناسایی کنید

فردیس نیوز- پلیس آگاهی شهرستان فردیس با انتشار تصاویر متهمانی که با جعل اسناد سرقتی خودرو به  فروش آن به چند نفر اقدام می کردند، از شهروندان خواست تا چنانچه با این شیوه مورد کلاهبرداری قرار گرفته اند، جهت اعلام شکایت به پلیس آگاهی شهرستان فردیس مراجعه کنند .

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ "بیژن جنتی" فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با اعلام این خبر گفت : درپي دریافت يک فقره پرونده نیابت قضائی به شکايت یکی از شهروندان به پلیس آگاهی شهرستان فردیس مبني بر خريد يک دستگاه خودرو "اسپورتيج" در جاده ملارد با سند جعلی، پیگیری موضوع در دستور کار ماموران اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری شهرستان فردیس قرار گرفت .

وی افزود: در بررسی جزئیات پرونده محرز شد که خریدار خودرو هنگام مراجعه برای تعويض پلاک، طریق کارشناسان، متوجه جعلی بودن سند مالکيت خودرو می شود.

این مقام انتظامی گفت:  با تحقيقات تکمیلی ماموران مشخص شد که خودرو در تهران به مدت 10 روز اجاره شده و سند آن که در اصل متعلق به یک دستگاه خودرو ال 90 است که  به نام فرد دیگری انتقال داده شده و نامبرده نیز خودرو را به مبلغ 3 میلیارد و 500 میلیون ریال به شاکی فروخته است.

وی افزود: بلافاصله مالک خودرو ال 90 به پلیس آگاهی دعوت و در تحقیقات ماموران اظهار کرد که مدارک خودروي وي در تهران سرقت شده که با اقدامات پلیسی فروشنده خودرو در يک عمليات غافلگيرانه در غرب استان تهران شناسایی و دستگير شد .

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس  گفت: متهم دستگیر شده پس از انتقال به پلیس آگاهی شهرستان فردیس به جرم خود مبنی بر سرقت مدارک خودرو و جعل سند و فروش آن به چندین نفر با همدستی 3 نفر دیگر اعتراف کرد .

وی گفت : با توجه به عدم وجود  هیچگونه آدرسی از متهمان،  تحقیقات گسترده در خصوص شناسایی ردی ازآنها آغاز شد تا این که مخفیگاه آن ها در تهران شناسایی و با دریافت نیابت قضائي اکیپی از ماموران به مکان مورد نظر اعزام و در یک عملیات غافلگیرانه هر 3 متهم را دستگیر و در بازرسی از آن جا 30 عدد مهرژلاتینی ، مدارک شناسایی ، چک بانکی ، 2دستگاه اهرم پرسي مخصوص مهرهاي برجسته ، برگ های اجاره نامه اتحاديه املاک و اسکنر مخصوص جعل سند کشف شد .

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: با دستور بازپرس دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان فرديس تصاویر سارقان بدون پوشش منتشر شد تا چنانچه از شهروندان به این شیوه کلاهبرداری شده جهت اعلام شکایت به آدرس جاده ملارد –خیابان اهری - پلیس آگاهی شهرستان فردیس مراجعه کنند و یا با شماره تلفن 3- 02621878962 تماس حاصل نمایند.

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟! آقای وحیدی، برنامه ای برای رفتگران فردیس دارید؟!
به رفتگران که زحمتشان دیده نمیشود توجه ویژه داشته باشید
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم ...
اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه  البرز و ایجاد آرامش اتحاد مسئولان برای نیل به توسعه البرز و ایجاد آرامش
گشایش برخی از تنگناهای البرز نیازمند تدبیر ملی است ...
تأکید سرپرست استانداری البرز ؛ تأکید سرپرست استانداری البرز ؛
تعیین تکلیف بیمارستان امام خمینی (ره) در اسرع وقت ...
ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز ضرورت تشکیل کارگروه فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان های البرز
شهبازی: برای سرمایه گذاری بخش خصوصی فرش قرمزی از حمایت پهن کنیم ...
راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی راه برون رفت از تنگناهای اقتصادی
توسعه صادرات غیر نفتی و اتکا به اقتصاد مقاومتی ...
معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد: معاون استاندار البرز مورد تأکید قرار داد:
اهمیت فناوری و فعالیت استارتاپ ها در توسعه کشورها ...
درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان  استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛ درنشست هم اندیشی مجمع نمایندگان استان البرز با اداره کل کتابخانه های عمومی تأکید شد؛
لزوم همکاری همه ارگان ها و ادارات استان با کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی ...
پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛   پیگیری توسعه فرودگاه بین المللی پیام؛
در پنجمین نشست کارگروه توسعه فرودگاه پیام ...