تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند
پرینت
#۶١۴٧
97/10/03 دوشنبه 16:51

تیم اقتصادی البرز مسلط و قوی عمل می کند

شهبازی : رونق اقتصادی و امنیت سیاسی البرز را با جدیت دنبال می کنیم

فردیس نیوز - نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: تیم اقتصادی استان البرز بسیار مسلط و قوی عمل می کنند و مجموعه بانک ها نیز تاکنون همراه بوده اند.

به گزارش فردیس نیوز، عزیزالله شهبازی در نشست سرمایه گذاران، فعالان اقتصادی و تولید استان  البرز که برای نخستین بار در کشور با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزیر کشور برگزار شد، حضور معاون وزیر کشور و صاحبان تولید و صنعت  استان را در این نشست مغتنم دانست و افزود: با توجه به اهمیت مسائل اقتصادی، وزیر کشور از جانب 3 قوه، مامور به اطلاع رسانی در حوزه فعالیت های اقتصادی و مصوبات اتخاذ شده در این حوزه است.

استاندار البرز با اشاره به همکاری مجموعه بانک های استان با صاحبان تولید و صنعت  گفت : تیم اقتصادی استان البرز بسیار مسلط و قوی عمل می کنند و با توجه به اهمیت حوزه تولید و صنعت البرز، جلسات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید و همچنین کارگروه اقتصاد مقاومتی به صورت منظم و مستمر برگزار می شود.

وی افزود: رونق اقتصادی و امنیت سیاسی، اجتماعی دو بال پرواز در مسیر توسعه هستند از این رو در البرز با حساسیت ویژه ای در این راستا اقدام می کنیم.

استاندار البرز گفت: برنامه و اقدامات صورت گرفته در حوزه تولید و صنعت البرز طی گزارش و ارائه گردش کار به وزارت کشور ارسال می شود.

وی با بیان اینکه موضوعات و موانع بخش تولید و صنعت به طور مداوم تولید و پایش می شود گفت: البرز در حوزه جذب اعتبارات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید رتبه اول کشور را دارد. در البرز مانعی جدی بر سر راه رونق تولید و پرداخت تسهیلات مربوطه وجود ندارد و مجموعه مدیران و بانک ها در این رابطه همراه و منسجم عمل می کنند.

دکتر شهبازی با اشاره به اینکه تولید یکی از شاه بیت های اصلی اقتصاد کشور است، خاطرنشان کرد: اکنون در جنگ بزرگ اقتصادی قرار داریم و بر این اساس 3 قوه با ادراک صحیح از شرایط و با تبعیت از منویات مقام معظم رهبری، نشست های تخصصی برای برون رفت از تنگناها برگزار می کنند.

وی افزود: 3 هزار و 500 واحد تولیدی و صنعتی در البرز فعالیت می کنند، که این پویایی گواه عدم تاثیر تحریم ها در حوزه تولید است و همچنین بستر سرمایه گذاری داخلی و خارجی در البرز فراهم است.

استاندار البرز تصریح کرد: با اهتمام ویژه ای سعی بر حل مشکلات و موانع واحدهای تولیدی استان داریم و در صورت عدم توفیق در این بخش، رفع موانع در سطوح ملی دنبال می شود.

وی افزود: با مکانیزم های تعریف شده و تفویض اختیار به فرمانداران، جلسات فرعی ستاد تسهیل و رفع موانع تولید در شهرستان ها تشکیل می شود تا این روند تسریع یابد.

دکتر شهبازی ظرفیت منطقه ویژه اقتصادی پیام را فرصت مغتنمی برای توسعه اقتصادی استان البرز دانست و افزود: با توجه به بررسی های صورت گرفته، بانک های استان در کنار قشر مولد و صنعتگر قرار دارند.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...