تکنوکرات ها را کنار بگذارید!
پرینت
#۶٣۴٣
98/02/10 سه شنبه 13:59

تکنوکرات ها را کنار بگذارید!

تأکید حجت الاسلام ایمانی: افرادی با روحیه انقلابی را برای دولت و مجلس انتخاب کنید

آقانوری/ امام جمعه فردیس بر لزوم دقت مردم در انتخاب دولت و نمایندگان مجلس تأکید کرد و گفت: دولت هایی بر سر کار بیایند که انقلابی باشند و نمایندگانی با روحیه انقلابی و جهادی وارد مجلس شوند.

به گزارش فردیس نیوز، حجت الاسلام علی اکبر ایمانی در همایش طلایه داران تبلیغ که صبح امروز با حضور طلاب و مبلغان در سالن منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد ، با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری در خصوص آرمان های انقلاب اسلامی  گفت: شعارهای انقلاب تاریخ مصرف ندارد و جاودانه و ماندگار است. انقلاب ایران به اذعان بسیاری از جامعه شناسان دنیا یک استثناست که به رهبری امام خمینی(ره) و با بسیج مردمی برای تحقق عدالت، آزادی و آرمان های انسانی به وقوع پیوسته و این آرمان ها تا ابد ماندگار است.

وی با مروری بر وقایع انقلاب از ابتدا تاکنون افزود: امروز پس از 40 سال به دوره دوم انقلاب وارد می شویم و به فرمایش رهبری(مدظله) در بیانیه گام دوم انقلاب، برای برداشتن گام دوم به نیروهای جوان، انقلابی و با انگیزه نیازمندیم. در دوره دوم انقلاب، باید با روحیه جهادی گام برداریم؛ در حالیکه اکنون  نه مجلس، نه دولت و نه قوه قضائیه در تراز جمهوری اسلامی نیست. 

امام جمعه فردیس با بیان اینکه با یک دولت تکنوکرات (فن سالار) و مجلسی که نمایندگان آن با تبلیغات میلیاردی وارد مجلس می شوند، نمی توان به گام دوم انقلاب دست پیدا کرد؛ تأکید کرد: مردم باید در انتخاب ها دقت بیشتری داشته باشند تا دولت هایی بر سر کار بیایند که انقلابی باشند. باید نمایندگانی با روحیه انقلابی و جهادی وارد مجلس شوند. انقلاب ما  از ابتدا تا کنون از انسان های تکنوکرات ضربه ها و آسیب های بسیاری را متحمل شده است.

وی افزود: مسلمان بودن با انقلابی بودن متفاوت است و شرط کافی برای مسئولان علاوه بر مسلمانی، داشتن روحیه انقلابی و جهادی است. انسان انقلابی آرمان ها و ارزش هایی دارد که برای آن فداکاری و مجاهدت می کند. انسان مجاهد، با بصیرت و بینش کافی برای رسیدن به آرمان خود، در قالب زمان اداری محدود نمی شود و در این راه  از هیچ تلاشی کوتاهی نمی کند.

حجت الاسلام ایمانی با تأکید بر لزوم اقدام عاجل برای پرورش و تقویت باورهای مذهبی جوانان و نسل آینده، اظهار داشت: در این خصوص علما، ائمه جماعات، امنا و خادمان مساجد به روز نشده و گاهی تحمل حضور جوانان در صحنه فعالیت را ندارند. امروز باید از خودمان و علایق شخصی خود بگذریم و برای تحقق آرمان ها و حفظ انقلاب اسلامی  دست به دست هم دهیم.  

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...