تولیدکنندگان بزرگ و معروف لباس ایرانی-اسلامی در نمایشگاه فردیس

برنامه های شاد و مفرح برای خانواده ها در کنار فرهنگسازی

فردیس نیوز با تأیید اعضای کمیته فرهنگی،  نمایشگاه عفاف و حجاب فردیس هفته آخر شهریورماه و با حضور تولیدی های برتر کشوری برگزار خواهد شد.

به گزارش فردیس نیوز، در نشست صبح امروز 8 شهریورماه، اعضای کمیته فرهنگی نمایشگاه عفاف و حجاب که با حضور نمایندگان دستگاه های ذیربط در سالن جلسات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس برگزار شد، پس از بررسی عوامل و فرصت هایی که ممکن است نمایشگاه را از استقبال عمومی و اهداف موردنظر دور کند، به اتفاق آراء هفته آخر شهریورماه، با وجود کثرت مراسمات از جمله هفته دفاع مقدس و بازگشایی مدارس، برای برگزاری نمایشگاه مورد تأیید قرار گرفت.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردیس با ارائه موضوعاتی از جمله آغاز بازگشایی مدارس و فرصت مناسب معرفی البسه فاخر ایرانی اسلامی به جوانان و استفاده از فضای پارک تندرستی و حضور خانواده ها، هفته آخر شهریورماه را زمان مناسبی برای برگزاری نمایشگاه بیان داشت.

محمد خوب پور به مخالفت اتاق اصناف و اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان نسبت به فروش محصولات در این نمایشگاه نیز اشاره کرد که رئیس اتحادیه پوشاک و قماش فروشان فردیس احتمال تداخل صنفی و تضرر کسبه را دلیل این مخالفت دانست.

شمسی سخایی افزود: باید قبول کرد که اینگونه نمایشگاه ها اگر دائمی نباشد تأثیر خود را نداشته و در این یک هفته اتفاق خاصی نخواهد افتاد.

در پایان و پس از ارائه نظرات حاضرین مقرر شد که با اجرای برنامه های شاد و مفرح برای خانواده ها و بالاخص کودکان و برنامه های آموزشی برای نوجوانان و جوانان این نمایشگاه از تاریخ 23 شهریورماه جاری به مدت یک هفته  در پارک تندرستی با حضور شرکت های بزرگ و معروف ارائه کننده لباس های ایرانی، اسلامی به منظور فرهنگسازی و تسریع در دسترسی مردم به این نوع پوشاک فاخر برگزار گردد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه