توصیه فرماندار فردیس به کاندیداهای نمایندگی مجلس؛

مردم را برای انتخاب، به اختیار خود بگذارید

فردیس نیوز- فرماندار فردیس گفت: حضور گسترده مردم در انتخابات، حیله های دشمنان برای تضعیف انقلاب را نقش برآب و انقلاب را بیمه می کند.

به گزارش فردیس نیوز، ابوالفضل اینانلو در سخنرانی بین نماز جمعه امروز شهرستان فردیس، در ابتدای سخنانش از حضور گسترده مردم شهرستان در راهپیمایی ۲۲ بهمن تقدیر کرد و بر لزوم افزایش مشارکت مردم در انتخابات تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مقدمات برگزاری انتخابات در فردیس توسط مسئولان اجرایی در فرمانداری از ۶ ماه پیش آغاز شده است؛ افزود: آمادگی برگزاری انتخابات در تمامی مساجد، مدارس و حسینیه ها که به عنوان شعبه اخذ رای در نظر گرفته شده، وجود دارد و هیئت اجرایی و نظارت آماده برگزاری انتخابات است و در تامین امنیت هیچگونه مشکلی نداریم‌.

فرماندار فردیس با بیان اینکه ۱۵۷ شعبه اخذ رای در فردیس مستقر خواهد شد، گفت: ۳۱ شعبه در مشکین دشت و ۱۲۶ شعبه در فردیس است که یک شعبه آن مربوط به اقلیت های مذهبی خواهد بود. وی با بیان اینکه از بین ۱۱۹ کاندیدای نمایندگی مجلس شورای اسلامی، دو نفر به انتخاب مردم به مجلس راه پیدا خواهد کرد؛ یادآور شد: مردم توجه داشته باشند تا کاندیدای اصلح و کارآمد را انتخاب کنند.

اینانلو همچنین نسبت به رعایت قانون تبلیفات انتخاباتی به کاندیداها هشدار داد و افزود: هرگونه تخطی از قانون توسط کاندیداها در خصوص تبلیغات انتخاباتی، توسط ستاد امحاء مستقر در فرمانداری، امحاء خواهد شد.

وی همچنین از کاندیداها خواست در انتخاب نماینده، مردم را به اختیار خود بگذارند و اضافه کرد: مردم فهیم ما از معیارهای انتخاب اصلح که از سوی رهبر انقلاب اسلامی مورد تاکید قرار گرفته، آگاهند و بر اساس آن نماینده خود را انتخاب خواهند کرد.

فرماندار فردیس با بیان اینکه استفاده از امکانات دولتی به نفع اشخاص ممنوع است؛ از مسئولان و کارکنان دستگاه های اجرایی خواست تا امکانات دولتی را در اختیار کاندیداها قرار ندهند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه