توزیع بیش از 4200 بسته فرهنگی آموزش بین مسافران نوروزی توسط جمعیت هلال احمر فردیس

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس از ارائه خدمات امدادی سرپایی به 122 نفر و توزیع 4296 مورد اقلام فرهنگی– آموزشی بین مسافران نوروزی در پایگاه های مستقر در شهرستان خبر داد

فردیس نیوز- رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس از ارائه خدمات امدادی سرپایی به 122 نفر و توزیع 4296 مورد اقلام فرهنگی– آموزشی بین مسافران نوروزی در پایگاه های مستقر در شهرستان خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، سید عابدین موسوی زاده در خصوص فعالیت های این نهاد مردمی در ایام نوروز گفت: جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس در قالب اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی با شعار «بی گدار به جاده نزنیم، ظریف برانیم» با استفاده از استعداد 45 جوان داوطلب از 25 اسفندماه 95 تا 14 فروردین 96 به ارائه خدمات عام المنفعه و امدادی اقدام نموده است.

وی افزود: جمعیت هلال احمر شهرستان فردیس در قالب طرح ملی امداد و نجات به 122 نفر خدمات امدادی سرپایی ارائه نموده و در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی 834 خانوار از خدمات این نهاد مردمی در شهرستان بهره مند شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر فردیس با بیان اینکه تعداد  4296 مورد از اقلام فرهنگی و هنری ، آموزشی و خدمات به مسافرین نوروزی ارائه شده است گفت: بروشور آموزشی، لوح فشرده، دعای سفر از هرکدام  995 عدد و تقویم سال 96 به تعداد 425 عدد از جمله اقلامی است که بین مسافرین نوروزی توزیع شد.

وی ادامه داد: در این مدت تست فشار خون برای 350 نفر و تست قند خون برای 185 نفر توسط نیروهای جمعیت هلال احمر فردیس مستقر در پایگاه های سطح شهرستان انجام شد و در این پایگاه ها 205 نفر از فضای دوستدار کودک و 107 نفر از خیمه نماز بهره مند شدند.

موسوی زاده با اشاره به لزوم توجه به رعایت نکات ایمنی و قوانین راهنمایی و رانندگی به منظور کاهش تصادفات جاده ای گفت: به منظور فرهنگسازی عمومی کمپین «نه به تصادفات جاده ای » راه اندازی شد که 39 نفر از مسئولین شهرستان به عضویت این کمپین درآمدند.

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه