توجه ویژه شورای فردیس به کارکنان شهرداری
پرینت
#۶۵٠٢
98/05/01 سه شنبه 19:21

توجه ویژه شورای فردیس به کارکنان شهرداری

فردیس نیوز- در یکصد و هشتاد و چهارمین نشست شورای اسلامی شهر فردیس که عصر امروز با حضور اعضا برگزار شد، نظر کمیته تطیبیق فرمانداری در خصوص نحوه عملکرد حسابرس شهرداری در سال 96  و بررسی مصوبات کمیسیون های شورا مورد بررسی و تصمیم گیری اعضا قرار گرفت.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست نظر کمیته تطبیق فرمانداری در خصوص عدم پیوست گزارش حسابرسی همراه  با مصوبه تفریغ بودجه در صحن شورا قرائت شد. ظاهرا حسابرس مربوطه با وجود اخذ حدود نیمی از مبلغ قرارداد هنوز گزارش حسابرسی را به شورا ارائه نکرده و شورا با توجه به محدودیت مهلت زمانی تفریغ بودجه، لایحه مربوط را در صحن شورا مصوب و به فرمانداری ارسال کرده است که با ایراد کمیته تطبیق فرمانداری همراه شد.

درادامه  مصوبات کمیسیون عمران و خدمات شهر در خصوص مبلغ کارشناسی دو پلاک ثبتی و لایحه حمل و دفن زباله به حلقه دره با مبلغ ۲.۵ میلیارد تومان مطرح شد که لوایح تعیین مبلغ برای بررسی بیشتر برای بار دوم به کمیسیون ارجاع و لایحه حمل و دفن زباله به تصویب اعضای شوا رسید.

در بررسی مصوبات کمیسیون برنامه، بودجه و حقوقی شورای اسلامی شهر فردیس، بر لزوم توجه به کارکنان شهرداری به عنوان یکی از مهمترین ارکان های اجرایی مدیریت شهری تأکید شد و پرداخت مبلغ هر نفر 500 هزار تومان به 416 نفر پرسنل شهرداری برای اعیاد فطر و قربان مورد تأیید اعضای شورا قرار گرفت.

همچنین مصوبه این کمیسیون در خصوص مشکلات برخی از شهروندان در اسناد املاکی که با قرار گرفتن در  طرح اصلاحی شهرداری، اسناد به صورت مشاعی  با شهرداری صادر شده که و به منظور رفع مشکل این مالکان، مقرر شد شهرداری با اذن شورا، اقدامات قانونی در خصوص این املاک را انجام دهد.

بررسی مصوبات کمیسیون فرهنگی با موضوع حمایت از بانوان سرپرست خانوار از جمله موضوعات مطروحه  در نشست امروز شورای اسلامی بود که مورد تأیید و توجه اعضا قرار گرفت.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...