تقدیر مدیریت شهری مشکین دشت از اقدامات مؤثر نیروی انتظامی
پرینت
#۶٠٠٨
97/07/19 پنجشنبه 13:08

تقدیر مدیریت شهری مشکین دشت از اقدامات مؤثر نیروی انتظامی

فردیس نیوز- به مناسبت هفته ناجا مدیریت شهری مشکین دشت از زحمات فرماندهان نیروی انتظامی و راهور شهرستان و مسئولین انتظامی بخش مشکین دشت تقدیر کرد.

به گزارش فردیس نیوز، در این نشست که برخی از مشکلات انتظامی شهر مشکین دشت توسط اعضای شورا مطرح شد، فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با تأکید بر ضرورت تعامل مستمر مدیران شهری با نیروی انتظامی در جهت شناسایی و رفع مشکلات مردم گفت: مردم خواسته های خود را در حوزه های مختلف از نیروی انتظامی درخواست می کنند در حالیکه برخی از این مطالبات از جمله وظایف سایر نهادها از جمله شهرداری است که افزایش تعامل پلیس با مدیریت شهری، همکاری و خرد جمعی بستر لازم برای رفع مشکلات را فراهم می کند.

سرهنگ بیژن جنتی با بیان اینکه نمی خواهیم فضای داخل پارک را امنیتی کنیم تصریح کرد: برابر ماده ۵۵ قانون شهرداری، تأمین امنیت محیط پیرامون پارک ها بر عهده شهرداری هاست و در صورت نیاز به حضور و استفاده از نیروهای پلیس جهت تأمین امنیت پارک ها، براساس قانون، شهرداری باید با پلیس پیشگیری قرارداد بسته و در پارک ها مکان مناسبی برای استقرار مأموران نیروی انتظامی تأمین کند.

وی رفع سد معبر را نیز از جمله وظایف شهرداری ها دانست و در خصوص سدمعبر و مشکلات خیابان تقی پناه و محله سراب گفت: نیروی انتظامی شهرستان فردیس آمادگی دارد تا در صورت نیاز و با درخواست شهرداری و نیز أخذ حکم قضایی از سوی دادستان، تا طرح های رفع سد معبر و غیره شهرداری مشکین دشت را پشتیبانی کند. ضمن اینکه شهرداری می تواند در این خصوص و تأمین امنیت پارک ها از همراهی پلیس انتظام استفاده کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس همچنین نصب دوربین های کنترل ترافیک را برای کاهش معضلات ترافیکی و افزایش امنیت سطح شهر ضروری دانست و افزود: روستای فرخ آباد زیبادشت تنها نقطه شهرستان که به دوربین های اپتیک تجهیز شده و امیدواریم شهرداری مشکین دشت و فردیس نیز در این خصوص اقدام کنند.

وی با بیان اینکه حضور نیروهای پلیس، وزنه ای برای افزایش امنیت مشکین دشت است گفت: در حال حاضر حوزه نظام وظیفه و پلیس اطلاعات مستقر در مشکین دشت، مکان مناسبی ندارند و در حال فراهم کردن مقدمات آنها برای انتقال به مکان مناسبی در فردیس هستیم. به منظور حفظ امنیت شهر، در صورت تامین مکان از سوی شهرداری مشکین دشت این حوزه های انتظامی در مشکین دشت باقی خواهند ماند.

سرهنگ جنتی با تأکید بر لزوم جذب مشارکت خیرین امنیت ساز برای کمک به رفع نواقص و تأمین نیازهای نیروهای پلیس در جهت انجام مسئولیت خطیر ایجاد امنیت گفت: در صورتیکه شورا و شهرداری بتواند زمینی مناسب را در اختیار نیروی انتظامی شهرستان قراردهد، با حمایت نیروی انتظامی استان البرز توان ساخت آن را داریم و می توانیم دوحوزه تخصصی دیگر پلیس را نیز به مشکین دشت منتقل کنیم. 

در خواست مساعدت ویژه از پلیس برای ارتقای امنیت مشکین دشت

در این نشست رئیس شورای اسلامی شهر مشکین دشت ضمن قدردانی از تلاش شبانه روزی نیروهای انتظامی شهرستان فردیس گفت: بی شک امنیت کنونی شهرستان بویژه بخش مشکین دشت مدیون زحمات نیروی انتظامی است و هفته نیروی انتظامی فرصتی مغتنم برای تجلیل از بزرگمردان جان بر کفی است که تلاش خستگی ناپذیر و ایثار آنان، زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیتی جامعه است. رضا نصرتی مطلوب از فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فردیس خواست تا برای تقویت کلانتری های موجود، ارتقای امنیت و رفع مشکلات انتظامی و ترافیکی مشکین دشت مساعدت ویژه داشته باشد. 

افزایش امنیت سراب و پارک های مشکین دشت

حسن بهزادنیا نایب رئیس شورای اسلامی شهرمشکین دشت نیز  با اشاره به وضعیت پارک های منطقه ، تجمع معتادان، اراذل و اوباش و موتورسواران در پارک های منطقه و محله سراب، افزایش امنیت پارک ها و منطقه سراب را از نیروی انتظامی خواستار شد.

خیابان هدایتکار دو طرفه شود

بهزاد خسروزاده دبیر شورای اسلامی شهر مشکین دشت  به یکطرفه شدن غیرکارشناسی برخی خیابان ها از جمله خیابان هدایتکار اشاره کرد و افزود: با حمایت شورا و همت شهرداری تعریض این خیابان انجام شده و در صورت جلوگیری از پارک خودروها در حاشیه این معبر مشکلات ترافیکی کمتر خواهد شد، همچنین طرح موضوع دوطرفه شدن مجدد این خیابان و خیابان هایی که یکطرفه شدن آنها جز دردسر نتیجه مثبتی ندارد، در شورای ترافیک و بازگشت به حالت اولیه مورد تقاضای مردم است. وی حضور مستمر نیروهای راهور در نقاط حساس با گره ترافیکی و افزایش اعمال قانون برای متخلفان را خواستار شد.

نصب دوربین پایش تصویری در مشکین دشت

حمدالله شعبانپور خزانه دار شورای اسلامی شهر مشکین دشت نیز ضمن درخواست تقویت نیروی انتظامی بخش مشکین دشت، نصب دور بین های پایش تصویری را در افزایش امنیت شهر و کاهش تخلفات ترافیکی مؤثر دانست و افزود: اجرای این موضوع از سال گذشته در اولویت قرار گرفته که امیدواریم با همت شهرداری به زودی اجرا شود.

واحدهای پلیس در مشکین دشت توسعه یابد

محمدحسین محمدمیرزا عضو باسابقه شورای اسلامی شهر مشکین دشت نیز درخواست خود از پلیس را با تقاضای افزایش حوزه های تخصصی نیروی انتظامی در مشکین دشت مطرح کرد و افزود: مدیریت شهری مشکین دشت آمادگی دارد تا به منظور ارتقای امنیت منطقه، برای توسعه واحدهای تخصصی  نیروی انتظامی زمین اختصاص دهد. وی همچنین از فرمانده نیروی انتظامی خواست تا برای کنترل و نظارت بیشتر در تأمین امنیت مدارس بویژه دبیرستان های دخترانه، از افسران کادر پلیس به جای نیروهای وظیفه استفاده شود. 

 

ساماندهی خیابان تقی پناه؛ نیازمند همراهی نیروی انتظامی  

در ادامه علیرضا افشار، عضو شورای اسلامی مشکین دشت با اشاره به مشکلات مردم در خیابان تقی پناه گفت: در این خیابان بساط مبل فروشی ها تا وسط خیابان پهن است. پیاده روها به عنوان  معبر عمومی مردم اشغال شده و قابل تردد نیست. با یکطرفه شدن این خیابان و پارک ماشین ها به صورت دوبله، سوبله و حتی عمودی در خیابان، تردد عمومی سخت تر شده و مشکلات بسیاری برای عابرین ایجاد کرده است.صحبت ها و هشدارها به کسبه نیز تأثیری در رفع این مشکل نداشته و نیاز به همراهی نیروی انتظامی  است. 

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز سیل مهربانی همکلاسی های البرز
و مشارکت بیش از 700 مدرسه و مرکز آموزشی در آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج ...
اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان اقدام ارزشمند جانبازان و پاسداران فرهنگی ناحیه 3؛ تقدیم هدایا به سیل زدگان
حمایت تمام قد آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج از سبزپوشان سپاه ...
فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق» فراخوان ثبت‌نام جشنواره «جوان موفق»
فراخوان ثبت‌نام در جشنواره «جوان موفق»، ویژه جوانان استان البرز باهدف شناسایی جوانان نخبه، توانمند و ...
توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛ توسط اداره بهزیستی کرج انجام شد؛
جمع آوری و ارسال ۲۷ تن کمک های مردمی از اقلام مورد نیاز سیل زدگان ...