تقاضای رئیس پلیس فردیس از مدیریت شهری؛
پرینت
#۶۵۴٧
98/05/27 يكشنبه 18:28

تقاضای رئیس پلیس فردیس از مدیریت شهری؛

تخصیص زمین برای احداث ستاد فرماندهی شهرستان فردیس

آقانوری/ فرمانده انتظامی شهرستان فردیس با حضور در صحن شورای اسلامی شهر فردیس ضمن تأکید بر لزوم حمایت مدیریت شهری از نیروی انتظامی  در راستای ارتقای امنیت شهر، تخصیص ملکی برای احداث ستاد فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان را از مدیریت شهری فردیس خواستار شد.

به گزارش فردیس نیوز، سرهنگ بیژن جنتی در نشست امروز شورای اسلامی شهر فردیس  که به دلیل مرخصی 3 تن از اعضا، به صورت غیررسمی برگزار شد، با تشریح نیازهای زیرساختی نیروی انتظامی  شهرستان فردیس گفت: با توجه به حجم جمعیت دراین شهرستان  که با برخی استان ها برابری می کند، زیرساخت های انتظامی حتی به اندازه یک شهر نیست و تأمین مکان مناسب برای ستاد فرماندهی نیروی انتظامی از مهمترین موضوعاتی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ستاد فرماندهی  نیروی انتظامی شهرستان در  کلانتری اهری مستقر است و این کلانتری به محلی نامناسب منتقل شده است؛ افزود: همچنین حوزه های مختلف ستاد فرماندهی از جمله  پلیس امنیت به عنوان یکی از مهمترین حوزه های ستادی، در مغازه ای در مشکین دشت واقع است و حوزه نظام وظیفه در زیرزمینی در روستای فرخ آباد قرار دارد که پراکندگی حوزه های مختلف انتظامی، دسترسی شهروندان به این اماکن را دشوار کرده است.

رئیس پلیس شهرستان فردیس با بیان اینکه ارتقای امنیت شهرستان به تقویت نیروی انتظامی وابسته است؛ تصریح کرد: در این راستا قرار است امسال یک پنجم بودجه تملک و دارایی استانداری به تجهیز ستاد فرماندهی انتظامی یکی شهرستان های استان اختصاص یابد که با توجه به نیاز شهرستان فردیس و نگاه ویژه فرمانده محترم انتظامی استان البرز به ارتقای امنیت این شهرستان، این اعتبار به فردیس اختصاص می یابد.

وی میزان اعتبار فوق را 5 میلیارد تومان اعلام کرد و افزود: در صورت عدم تأمین زمین و جذب این اعتبار در اسرع وقت، بودجه فوق به شهرستان های دیگر استان تعلق می گیرد.

این مقام انتظامی با تأکید بر اینکه تأمین مکان مناسب برای ستاد فرماندهی نیروی انتظامی با هدف ارتقای امنیت شهر و ارائه خدمات بهتر به شهروندان ضرورت دارد؛ واگذاری حق انتفاع 2 ساله زمینی واقع در سه راهی مشکین دشت به ستاد فرماندهی نیروی انتظامی را از مدیریت شهری تقاضا کرد و افزود: در صورت عدم اقدام و  احداث ستاد فرماندهی در مهلت تعیین شده توسط نیروی انتظامی، شهرداری بر اساس قانون حق دارد نسبت به استرداد این ملک اقدام کند.

وی با اشاره به زمینی که چند سال گذشته در محدوده بلوار بیات برای احداث ستاد فرماندهی به نیروی انتظامی واگذار شد، گفت: با توجه به نامناسب بودن این ملک به لحاظ امنیتی و انتظامی،  امکان احداث ستاد فرماندهی در این مکان وجود ندارد و در صورت تخصیص ملک جدید در سه راهی مشکین دشت، این ملک در اسرع وقت فروخته و مبلغ آن صرف احداث ستاد فرماندهی خواهد شد. همچنین تأمین بخشی از هزینه ها از محل کمک های خیرین امنیت ساز استان تأمین خواهد شد. 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره: حجت الاسلام واثق امام جمعه گرمدره:
شهردار جدید گرمدره نه در یک جلسه بلکه در محفلی تاریک انتخاب شد! / مسئولان نظارتی استان سریعاً فشاره ...
تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛ تأکید مدیر کل آموزش و پرورش بر توسعه فرهنگ پژوهش در مدارس البرز؛
هر معلم باید یک پژوهشگر و هر مدرسه یک پژوهش سرای دانش آموزی باشد ...
رکورد صادرات استان شکسته شد رکورد صادرات استان شکسته شد
خسارت آسیب دیدگان اغتشاشات جبران می شود؟ ...
البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی البرز؛ آخرین استان کشور در سرانه آموزشی
قاسمی: با استقلال آموزش و پرورش فردیس موافقیم؛ مجوز سازمان امور اداری و استخدامی کشور لازم است ...