تغییر مدیریتها در البرز بی دلیل نیست

فردیس نیوز - معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز با اشاره به اینکه عمر مدیریت ها کوتاه است، گفت: تغییرات مدیریتی بی دلیل نیست و در سیستم های اداری این امری طبیعی است.

به گزارش فردیس نیوز ، هیربد معصومی در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل اداره میراث فرهنگی البرز که ظهر امروز در سالن اجتماعات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، اظهار کرد: استان البرز دارای موقعیت خاص و ویژه مکانی و جغرافیایی است.

 البرز از نظر موقعیت مکانی به پایتخت نزدیک است و از نظر موقعیت جغرافیایی دارای محیط طبیعی ممتازی است.

این مسئول ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی استان البرز از اداراتی است که مورد توجه استاندار قرار دارد . معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار البرز افزود: تهیه فاز اول طرح جامع گردشگری استان قدمی ارزشمند بود که در جذب سرمایه گذار در حوزه گردشگری و همچنین توسعه استان مهم به شمار می آید.

معصومی گفت: داشتن سند توسعه برای استان یک فرصت بزرگ است و نداشتن برنامه برای تدوین سند توسعه یک تهدید بزرگ به حساب می آید.

این مسئول در پایان کارگروه میراث فرهنگی را یکی از کارگروه های فعال در سطح استان معرفی کرد و گفت: به جد پیگیر تدوین سند توسعه استان در همه بخش ها هستیم.

لازم به ذکر است که ظهر امروز در جمع برخی از مدیران و مسئولان استانی آقای ابوالفضل عبیدی به عنوان مدیر کل سابق میراث فرهنگی استان البرز تودیع و آقای عبدالناصر میرچی به عنوان مدیر کل جدید معارفه شدند .

 

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه