تعیین ۱۵۴ شعبه برای جمع آوری آراء مردم فردیس

رئیس ستاد انتخابات شهرستان فردیس گفت: در اولین نشست هیات اجرایی انتخابات شهرستان فردیس ۱۵۴شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر و روستای شهرستان تعیین شد

فردیس نیوز - رئیس ستاد انتخابات شهرستان فردیس گفت: در اولین نشست هیات اجرایی انتخابات شهرستان فردیس ۱۵۴شعبه اخذ رای برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر  و روستای شهرستان تعیین شد .

به گزارش فردیس نیوز، دکتر  محمدرضا فلاح نژاد اظهار داشت: از مجموع ۱۵۴ شعبه اخذ رای در شهرستان، ۱۵۰ شعبه شهری و ۴ شعبه روستایی است که از این تعداد  ۱۲۵ شعبه در بخش مرکزی با ۱۲۲ شعبه ثابت و۳ شعبه سیار و در بخش مشکین دشت ۲۹ شعبه با ۲۸ شعبه ثابت و ۱ شعبه سیار در انتخابات ۲۹ اردیبهشت خواهد بود.

وی با بیان اینکه آگهی آدرس و محل استقرار صندوق های اخذ رای شهرستان فردیس متعاقبأ اعلام می شود گفت: دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به طور همزمان در بیست و نهم اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود و کلیه اعضای ستاد انتخابات در راستای اجرای قانون و حفظ و صیانت از آرای مردم تمام تلاش خود را بکار خواهند بست.

معاون سیاسی انتظامی فرمانداری فردیس همچنین در خصوص احراز صلاحیت کاندیداها گفت: نتیجه نهایی احراز صلاحیت کاندیداها پس از بررسی در هیئت نظارت تا 2 اردیبهشت ماه به صورت محرمانه به کاندیداها اعلام خواهد شد. از این تاریخ ظرف 4 روز معترضین به نتایج عدم احراز صلاحیت می توانند اعتراض خود را به ستاد انتخابات استان البرز اعلام کنند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه