تصاویری از حضور با بصیرت مردم شهر فاطمی فردیس در انتخابات

فردیس نیوز- انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی امروز و همزمان با سراسر کشور در 157 شعبه أخذ رأی در شهرستان فردیس در حال برگزاریست.

به گزارش فردیس نیوز، حضور مردم در  پای صندوق های رای در شهرستان فردیس، اگرچه در ساعات اولیه صبح در برخی شعب، کمرنگ بود اما رفته رفته جمعیت رأی دهندگان در محل شعب افزایش یافت.

مردم فهیم شهرستان فردیس از رای اولی ها، جوانان، پیرمردها و پیرزن ها و همه یاران وفادار به نظام جمهوری اسلامی، پای صندوق های رای حاضر شدند تا بگویند ما همچنان پای انقلاب ایستاده ایم. مسئولان شهرستان نیز در شعب مختلف پای صندوق ها آمدند  و همراه با مردم در رأی گیری شرکت کردند. 

اگرچه به پیش بینی برخی ها نارضایتی مردم از اوضاع اقتصادی باید  درصد مشارکت آنها در انتخابات  را کاهش می داد؛ اما مردم با بصیرت  فردیس علیرغم همه محرومیت ها در این شهرستان و همه وعده ها که عملی نشد، آمدند تا بگویند فردیس؛ شهر فاطمی شهدای اقتدار، شهرشهدای مدافع حرم،  آسمیه ها، مسیب زاده ها، جلیلوند، تمام زاده و همه شهدایی است که از جان و خانواده هایشان گذشتند و سر بر دفاع از میهن و ناموس گذاشتند تا انقلاب پایدار بماند.

مردم فهیم شهر محروم فردیس، مثل همیشه سنگ تمام گذاشتند و باید گفت؛ این مردم شایسته بهترین ها هستند.

،


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه