تشکیل پرونده قضایی برای کمپ های متخلف در فردیس

فردیس نیوز - دادستان فردیس از تخلف یک کمپ ترک اعتیاد در فردیس در به‌کارگیری معتادان خبر داد و گفت: در بازدید از کمپ مذکور مشخص شد حدود ۱۲۰ معتاد در یک محیط بسته قرار دارند و در حالی که به صف ایستادند در حال بسته‌بندی کارتن بودند.

به گزارش فردیس نیوز، حسن جهانشاهلو  اظهار داشت: در بازدید از کمپ‌های ترک اعتیاد در فردیس به دو کمپ برخورد کردیم که یکی از آن‌ها از نظر محیطی در وضعیت بسیار بدی قرار داشت و در دیگری که معتادان را به آنجا اعزام می‌کردند مشخص شد که آن‌ها را به کار می‌گیرند.

وی افزود: در بازدید از کمپ مذکور مشخص شد حدود 120 معتاد در یک محیط بسته قرار دارند و در حالی که به صف ایستادند در حال بسته‌بندی کارتن بودند.

دادستان فردیس با بیان اینکه  این افراد در تمام مدت روی سرامیک مشغول کار کردن هستند, افزود: اظهارات مددجویان حکایت از آن داشت که این افراد از ساعت 9:30 صبح تا 11 شب در حال کار کردن هستند و فقط نیم ساعت برای ناهار خوردن فرصت دارند.

جهانشاهلو ادامه داد: در ادامه مددجویان ادعا کردند که مورد ضرب و شتم قرار گرفتند که البته این موضوع نیاز به بررسی دارد و دستور دادیم تا دوربین‌های مداربسته بررسی تا مشخص شود که این موضوع به چه صورت بوده است.

وی  از تشکیل پرونده قضایی برای کمپ ترک اعتیاد متخلف خبر داد و تصریح کرد: دو کمپ یاد شده از کمپ‌های خصوصی و ماده 15 بوده‌اند.

منبع: تسنیم

 

 


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه