تشکیل ستاد بزرگداشت هفته هنر انقلاب اسلامی در البرز

فردیس نیوز- به مناسبت سالگرد شهادت سیدمرتضی آوینی و هفته هنر انقلاب اسلامی، ستاد استانی بزرگداشت این هفته در استان البرز تشکیل شد.

به گزارش فردیس نیوز، سجاد خدری، مسئول روابط عمومی حوزه هنری استان البرز ضمن اعلام این خبر عنوان کرد: هر ساله به مناسبت شهادت سید شهیدان اهل قلم سیدمرتضی آوینی و برگزاری مراسم ویژه «هفته هنر انقلاب اسلامی» در سراسر کشور، ستاد استانی این هفته ملی توسط حوزه هنری استان البرز تشکیل شد.

این ستاد با ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار البرز جناب آقای فردی و دبیری دکتر اسماعیل آجرلو، رئیس حوزه هنری البرز و جمعی از هنرمندان استان تشکیل شد و‌ تصمیماتی در مورد نحوه برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری در ایام هفته هنر اتخاذ گردید.

دکتر اسماعیل آجرلو دبیر ستاد برگزاری هفته هنر انقلاب اسلامی استان البرز در این جلسه با اشاره به اینکه مسأله بیماری کرونا در کشور به صورت جدی مطرح است و باید از برگزاری برنامه‌هایی که به تجمع هنرمندان می‌انجامد دوری کرد بیان داشت: رویکرد حوزه هنری استان البرز در برگزاری برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی در سال 1399 تولید ویژه برنامه‌های تلویزیونی و برگزاری کارگاه‌های آنلاین ویژه هنرمندان و اهالی فرهنگ و هنر استان خواهد بود.

گفتنی است لیست نهایی برنامه‌های هفته هنر انقلاب اسلامی سال 1399 استان البرز به زودی توسط ستاد بزرگداشت این رویداد فرهنگی و هنری اعلام می‌شود. علاقمندان جهت پیگیری از اخبار و برنامه‌های حوزه هنری استان البرز می‌توانند به آدرس اینترنتی www.artalborz.ir و رسانه‌های مجازی حوزه هنری البرز به آدرس @artalborz مراجعه نمایند.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه