تشرف به دین اسلام در ندامتگاه فردیس
پرینت
#۶۵٢٢
98/05/09 چهارشنبه 10:54

تشرف به دین اسلام در ندامتگاه فردیس

حکایت پرونده کیفری یک زن

فردیس نیوز- یکی  از زندانیان بند زنان در ندامتگاه فردیس به دین اسلام مشرف شد.

 به گزارش فردیس نیوز و به نقل از روابط عمومی اداره کل زندانهای استان البرز، ماریا در این خصوص  گفت: با اختیار و مطالعه و شرکت در مراسم های عزاداری اباعبداله الحسین(ع)  مسلمان شدم .

وی افزود: به اتهام قتل در سه زندان ایران ( شیراز – رجایی شهر ندامتگاه فردیس )به مدت ۱۷سال در حبس به سر می بردم  در این مدت هیچ کدام از مسئولان از مسیحی بودنم  اطلاعی نداشتند. وقتی در مراسم عزاداری امام حسین (ع ) شرکت کردم و روضه حضرت ابوالفضل (ع) را شنیدم از خود بی خود شدم. من با حضرت ابوالفضل اسلام را شناختم.

ماریا در ادامه گفت:مربی فرهنگی ندامتگاه فردیس وقتی فهمید که مسیحی بودم و مسلمان شدم. کتب زیادی از جمله فاطمه فاطمه است را به من  معرفی کرد و بعد از آن، کتابخانه ای با بیش از ۸۰۰عنوان کتاب تهیه کردم وامید به زندگی دوباره در من زنده شد و خاطرات خودرا در۷جلد نوشتم.

وی افزود:  اولین چیزی که بعد از اسلام آوردنم  برایم سخت بود حفظ آیت الکرسی بود وقتی حفظ شدم  خیلی حس قشنگی داشتم   تا قبل از این اصلا اعتقادی به آزادی و برگشت به جامعه را  نداشتم  و حتی نزد مددکاران  اجتماعی زندان هم  نرفتم چون و از خدا و حضرت ابوالفضل هم  نخواستم ولی انگار خود حضرت ابوالفضل (ع) از درد ودرمان من خبر داشت و به کمک مددکاران و خیرین توانستم رضایت اولیای دم را جلب وآزاد شوم

ماریا در بیان شرحی از ماجرای پرونده کیفری خود واخذ رضایت شکات پرونده با همکاری بخش مددکاری ندامتگاه گفت: من در کشور فرانسه به دنیا آمدم  مادرم و اقوام همه آنجا زندگی می کنند. سال ۱۳۷۶ به  ایران آمدم چون ایران وطنم است و پدرم هم در همین خاک مدفون است.  فارغ التحصیل رشته ادبیات فارسی از دانشگاه شهید بهشتی هستم. تهران دفتر گرفتم و کار شرکت ساختمانی انجام می دادم. تحقیق کردم و متوجه شدم که شهر شیراز به لحاظ گرمسیر بودن فضای خوب و قابل رشدی در زمینه ساخت و ساز دارد. عازم شیراز شدم؛ اتفاقی با مردی آشنا شدم که این آشنایی منجر به ازدواج شد . در مدتی که شیراز بودم منزلی اجاره کردم که استخر داشت صاحبخانه گفته بود که دو قطعه میله آهنی در محل ورود استخر هست که باید برداشته شود. ما توجه نکردیم. روزی که هوا گرم بود همسرم همینکه از راه رسید وارد استخر شد آن زمان دختر بچه همسایه که ۷ سال بیشتر نداشت؛ خانه  ما بود. همسرم خواست به او  شنا یاد دهد متاسفانه از پشت بچه به میله ها برخورد وفوت کرد ومن قتل را بخاطر  رهایی همسرم از زندان به گردن گرفتم. هرچند همسرم بعد از دوسال در تصادف رانندگی فوت کرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛ آموزش و پرورش ناحیه 3 کرج اجرا می کند؛
طرح ترنم با هدف توسعه عدالت آموزشی و ارتقای سطح کیفی مدارس کم برخوردار ...
مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز: مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان البرز:
نقشه استراتژی منابع انسانی شرکت گاز استان البرز تا پایان شهریور رونمایی می شود ...
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...