ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی
پرینت
#۶۶٠۵
98/06/27 چهارشنبه 10:49

ترویج ارزش های دفاع مقدس با اجرای برنامه های فرهنگی

یادمان شهدای شهرک وحدت افتتاح می شود

فردیس نیوز- دبیر ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس شهرستان فردیس مهمترین برنامه های ویژه این هفته در شهرستان را تشریح کرد.

به گزارش فردیس نیوز، واحد کلواری در نشست ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس که در فرمانداری برگزار شد، گفت: برنامه های این هفته با هدف تقویت باورهای ملی و مذهبی و ترویج ارزش های دفاع مقدس با همکاری ادارات و نهادهای شهرستان برگزار می شود.

وی دیدار با خانواده های شهدا، جانبازان، ایثارگران و یادگاران دفاع مقدس را از مهمترین برنامه های این هفته دانست و افزود: در هفته دفاع مقدس این برنامه هر روز با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران، سپاه ناحیه امام رضا (ع) و شهرداری ها انجام می شود.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس شهرستان فردیس، نواخته شدن زنگ دفاع همراه با برنامه های فرهنگی ویژه هفته دفاع مقدس در مدارس، بازدید و معرفی توانمندی های کارافرینان صنعتی، اجرای صبحگاه مشترک، برپایی مراسم نکوداشت یادگاران دفاع مقدس و همایش پیاده روی خانوادگی با هدف ترویج سبک زندگی دینی را از جمله برنامه های شهرستان در هفته دفاع مقدس برشمرد.

وی از افتتاح یادمان شهدای شهرک سپاه فردیس در هفته دفاع مقدس خبرداد و افزود: این سازه بزرگترین یادمان شهدا در سطح استان البرز پس از یادمان نورالشهداء کرج است که توسط مدیریت شهری اجرا شده و آماده بهره برداری است.

کلواری با بیان اینکه در هفته دفاع مقدس گرد همایی رزمندگان و بسیجیان در مسجد المهدی برگزار می شود؛ گفت: همچنین افتتاح سالن ورزشی ۹ دی در مشکین دشت و نمایشگاهی از دستاوردهای موشکی کشور با همکاری سپاه شهرستان، در مسجد المهدی برگزارخواهد شد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز