تخلفات انتخاباتی البرز زیر ذره بین

هزار و 200 شعبه أخذ رای آماده جمع آوری آرای البرزی ها

فردیس نیوز - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی سالم مورد تاکید دولت و در اولویت امور مسئولان و  مجریان انتخابات در استان البرز است.

 به گزارش فردیس نیوز، نورمحمد فردی در نشست شورای اداری شهرستان فردیس که ظهر امروز در سالن همایش منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد؛ ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم بیان دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید تاکید کرد و افزود: دهه فجر نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

 وی در ادامه با اشاره به اختیارات نمایندگان مجلس در تمامی امور کشور، بر اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص شرایط کشور در جامعه بین المللی و حساسیت های موجود،  افزایش مشارکت مردم در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معاون امنیتی استاندار البرز با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری  مردم در انتخابات مورد تاکید است؛ یادآور شد: مردم در انتخاب  آزادند و می توانند به نماینده مورد نظر خود رای دهند. اما  همه افراد تاثیرگذار در جامعه باید تلاش کنند تا انتخابات با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

وی در بخش دیگری با اشاره به وجود  یکهزار و ۲۰۰ شعبه اخذ رای  در استان البرز،  بیان کرد: از این تعداد ۱۵۷ شعبه مربوط به فردیس است. ۷۵ درصد شعب اخذ رای استان برابر با  ۹۰۹ شعبه مربوط به حوزه انتخابیه کرج و مابقی مربوط به حوزه انتخابیه طالقان، نظراباد و ساوجبلاغ است.

فردی همچنین  ادامه داد: هزار و۶ شعبه استان البرز، شهری و ۱۹۴ شعبه روستایی است؛ همچنین ۹۶ شعبه سیار و مابقی شعب، ثابتند و با تلاش ۲۳ هزار نفر امور انتخابات در استان انجام می شود.

وی با بیان اینکه ۱۵۴ شعبه حساس در استان وجود دارد که تامین امنیت آن به صورت ویژه انجام می شود؛ افزود: کلیه تدارکات نرم افزاری و سخت افزاری و امنیتی در استان فراهم است و مجموعه دست اندرکاران دولت به عنوان مجریان انتخابات، افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخابات سالم را در اولویت دارند.

معاون استاندار البرز با یادآوری اینکه رای  مردم در انتخابات سرنوشت ساز است و تزیینی نیست؛ تصریح کرد: تخلفات انتخاباتی رصد می شود؛  با تخلفات برخورد می کنیم و نسبت به آن بی تفاوت نیستیم. اعتماد مردم بالاترین سرمایه دولت است و باید مردم نسبت به سلامت انتخابات، احساس امنیت و اعتماد کنند.

وی با اعلام این خبر که برای انتخاب پیش رو کلیه شعبات اخذ رای استان البرز مجهز به دستگاه احراز هویت هستند؛ گفت: استان البرز آماده برگزاری انتخابات است و کلیه تمهیدات لازم  در این خصوص انجام شده و برگ تعرفه نیز به اندازه کافی وجود دارد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه