تخلفات انتخاباتی البرز زیر ذره بین
پرینت
#۶٩١۵
98/11/27 يكشنبه 14:56

تخلفات انتخاباتی البرز زیر ذره بین

هزار و 200 شعبه أخذ رای آماده جمع آوری آرای البرزی ها

فردیس نیوز - معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری البرز گفت: افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخاباتی سالم مورد تاکید دولت و در اولویت امور مسئولان و  مجریان انتخابات در استان البرز است.

 به گزارش فردیس نیوز، نورمحمد فردی در نشست شورای اداری شهرستان فردیس که ظهر امروز در سالن همایش منطقه یک شهرداری فردیس برگزار شد؛ ضمن تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) و ایام پیروزی انقلاب اسلامی بر لزوم بیان دستاوردهای انقلاب برای نسل جدید تاکید کرد و افزود: دهه فجر نقطه عطف تاریخ انقلاب اسلامی است.

 وی در ادامه با اشاره به اختیارات نمایندگان مجلس در تمامی امور کشور، بر اهمیت انتخابات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد و گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری(مدظله) در خصوص شرایط کشور در جامعه بین المللی و حساسیت های موجود،  افزایش مشارکت مردم در انتخابات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

معاون امنیتی استاندار البرز با بیان اینکه حضور و مشارکت حداکثری  مردم در انتخابات مورد تاکید است؛ یادآور شد: مردم در انتخاب  آزادند و می توانند به نماینده مورد نظر خود رای دهند. اما  همه افراد تاثیرگذار در جامعه باید تلاش کنند تا انتخابات با مشارکت حداکثری مردم برگزار شود.

وی در بخش دیگری با اشاره به وجود  یکهزار و ۲۰۰ شعبه اخذ رای  در استان البرز،  بیان کرد: از این تعداد ۱۵۷ شعبه مربوط به فردیس است. ۷۵ درصد شعب اخذ رای استان برابر با  ۹۰۹ شعبه مربوط به حوزه انتخابیه کرج و مابقی مربوط به حوزه انتخابیه طالقان، نظراباد و ساوجبلاغ است.

فردی همچنین  ادامه داد: هزار و۶ شعبه استان البرز، شهری و ۱۹۴ شعبه روستایی است؛ همچنین ۹۶ شعبه سیار و مابقی شعب، ثابتند و با تلاش ۲۳ هزار نفر امور انتخابات در استان انجام می شود.

وی با بیان اینکه ۱۵۴ شعبه حساس در استان وجود دارد که تامین امنیت آن به صورت ویژه انجام می شود؛ افزود: کلیه تدارکات نرم افزاری و سخت افزاری و امنیتی در استان فراهم است و مجموعه دست اندرکاران دولت به عنوان مجریان انتخابات، افزایش مشارکت مردم و برگزاری انتخابات سالم را در اولویت دارند.

معاون استاندار البرز با یادآوری اینکه رای  مردم در انتخابات سرنوشت ساز است و تزیینی نیست؛ تصریح کرد: تخلفات انتخاباتی رصد می شود؛  با تخلفات برخورد می کنیم و نسبت به آن بی تفاوت نیستیم. اعتماد مردم بالاترین سرمایه دولت است و باید مردم نسبت به سلامت انتخابات، احساس امنیت و اعتماد کنند.

وی با اعلام این خبر که برای انتخاب پیش رو کلیه شعبات اخذ رای استان البرز مجهز به دستگاه احراز هویت هستند؛ گفت: استان البرز آماده برگزاری انتخابات است و کلیه تمهیدات لازم  در این خصوص انجام شده و برگ تعرفه نیز به اندازه کافی وجود دارد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛ پیام امام جمعه کرج در پی شیوع ویروس کرونا؛
دشمنان با سیاه نمایی و جعل اخبار کذب نخواهند توانست جامعه ما را ملتهب کنند / روحیه خود را با ارتباط ...
آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی: آیت‌الله حسینی همدانی در دیدار با نماینده منتخب مردم استان البرز در یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسل
اعتماد مردم به جوانانِ انقلابی در انتخابات نشانه‌ی ولایتمداری ملت است ...
با رای البرزی ها  دو نماینده  وارد مجلس می شوند با رای البرزی ها دو نماینده وارد مجلس می شوند
کار نماینده سوم البرز به دور دوم کشیده شد ...
برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز برپایی ششمین همایش مرکز وکلای قوه قضائیه البرز
و تقدیر از وکلا و کارشناسان نمونه ...
آزادی  ۲۵  زندانی زن ندامتگاه فردیس آزادی ۲۵ زندانی زن ندامتگاه فردیس
بازدید رئیس کل دادگستری استان البرز از بند نسوان ندامتگاه فردیس ...