تخصیص 20 درصد از اعتبارات دولتی فردیس به مدارس
پرینت
#۶١٧۵
97/10/19 چهارشنبه 20:08

تخصیص 20 درصد از اعتبارات دولتی فردیس به مدارس

مهدی مزرئی/ معاون برنامه ریزی فرمانداری فردیس گفت: 20 درصد از اعتبارات دولتی فردیس به تعمیر و تجهیز مدارس این شهرستان اختصاص یافته است.

به گزارش فردیس نیوز، تیمور ولیپور در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان فردیس با اشاره به نیاز مدارس به بهسازی و تجهیز اظهار داشت: از مجموع اعتبارات شهرستان در کمیته برنامه ریزی حدود  20 درصد به تعمیر و تجهیز مدارس اختصاص یافت که تحقق و جذب آن باید توسط اداره آموزش و پرورش فردیس از اداره کل استان پیگیری شود.

وی در ادامه بر لزوم هم افزایی ادارات مختلف از جمله شبکه بهداشت و بهزیستی با آموزش و پرورش برای مهارت آموزی  دانش آموزان تأکید کرد و افزود: آموزش مهارت های زندگی به دانش آموزان می تواند  نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی و فرهنگی نسل آینده کشور داشته باشد. آموزش و پرورش می تواند زمینه ساز توانمندسازی و افزایش مهارت حرفه ای دانش آموزان باشد و آنها را برای ساختن آینده ای روشن آماده کند.
معاون برنامه ریزی فرمانداری فردیس استفاده از مشارکت خیرین در توسعه فضای آموزشی شهرستان را ضروری دانست و گفت: باید شرایط استفاده از ظرفیت خیرین تسهیل شود و در این راستا مجموعه فرمانداری برای استقلال انجمن خیرین مدرسه ساز شهرستان فردیس و رفع موانع در جهت استفاده از این ظرفیت،  تمام تلاش خود را به کار خواهد بست.

وی همچنین برای تعیین تکلیف املاک آموزش و پرورش و رفع موانع موجود برای سنددار کردن این املاک، از سوی فرمانداری قول حمایت و همکاری داد.
 
ولیپور در پایان با اشاره به نزدیکی ایام چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی، ثمره خون هزاران شهید و الگویی برای همه ستمدیدگان جهان است و باید ارزش ها و آرمان های آن به نسل جدید معرفی و بدون کم و کاست به دست سرمایه های نظام جمهوری اسلامی سپرده شود. این امر تکلیفی برای همه مسئولین است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...