تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی 10 هزار مترمربع اراضی زراعی فردیس
پرینت
#۶٨۴٣
98/10/19 پنجشنبه 14:34

تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیرمجاز و آزادسازی 10 هزار مترمربع اراضی زراعی فردیس

فردیس نیوز- رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فردیس از تخریب 6 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی کشاورزی و باغی  خبر داد.

به گزارش فردیس نیوز، علیرضا بدری در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای تبصره ۲ماده۱۰ قانون حفظ کابری اراضی زراعی و باغی، حسب دستور دادستان محترم شهرستان فردیس و با همراهی و پشتیبانی کلانتری ۱۵ مشکین دشت، صبح امروز  پنجشنبه، 3 مورد استخر و ۳مورد دیوارکشی غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی شهرستان  قلع و قمع شد.

وی با بیان اینکه شهرستان فردیس دارای 2هزار و 100 هکتار  اراضی باغی و زراعی است؛ افزود: در راستای جلوگیری از ساخت و ساز غیر مجاز و حفظ اراضی باغی و زراعی، طی این اقدام، حدود ۱۰ هزار متر مربع از اراضی شهرستان آزادسازی شد.

رئیس جهاد کشاورزی شهرستان فردیس با اشاره به اینکه کنترل و شناسایی ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی توسط گشت امور اراضی اداره جهاد کشاورزی به صورت مستمر انجام می شود؛ گفت: موارد درحال ساخت و ساز غیرمجاز طبق تبصره ۲ماده۱۰ قانون حفظ کابری اراضی زراعی و باغی با دستور دادستان تخریب می شود و موارد ساخته شده و قدیمی با طرح شکایت و حکم دادگاه قابل تخریب است.

وی حفظ و نگهداری اراضی کشاورزی به عنوان سرمایه های ملی، را یک وظیفه عمومی و همگانی دانست و از شهروندان خواست در صورت مشاهده ساخت و ساز غیرمجاز در اراضی زراعی و باغی موارد را از طریق سامانه 131  به اطلاع اداره جهاد کشاورزی برسانند تا در اسرع وقت  برخورد قانونی صورت گیرد.

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری