تجهیز شهرداری فردیس به ادوات لازم برای مقابله با بارش برف و باران
پرینت
#۶٠۵۴
97/08/10 پنجشنبه 15:18

تجهیز شهرداری فردیس به ادوات لازم برای مقابله با بارش برف و باران

حفر ۷۰ چاه جذبی با هدف هدایت آب های سطحی

 فردیس نیوز - شهردار فردیس گفت: تدابیر لازم برای مقابله با بارش های زمستانی در فردیس اندیشیده شده است.

به گزارش فردیس نیوز و به نقل از پایگاه خبری مدیریت شهری فردیس، منوچهر غفاری با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای مقابله با بارش های زمستانی در فردیس اندیشیده شده است، اظهار کرد: مخازن شن و نمک به منظور تسریع و بهبود خدمات رسانی در هنگام بارش برف و باران در معابر تعبیه شده اند.

وی در ادامه با اشاره به احتمال آبگرفتگی معابر فردیس در هنگام بارندگی، تاکید کرد: نیروهای خدمات شهری نسبت به پاکسازی جوی ها و مسیل ها اقدام کرده اند تا شهروندان با کمترین چالش ها رو به رو شوند و در زمان بارش های احتمالی عوامل این مجموعه آماده باش خواهند بود.

شهردار فردیس با اشاره به ایجاد بیش از ۷۰ چاه جذبی در نقاطی از شهر، عنوان کرد: این اقدام به منظور هدایت آبهای سطحی و جلوگیری از آبگرفتگی معابر انجام شده است و در نظر داریم با ارزیابی و بررسی معابر شهر، در صورت لزوم نسبت به حفر چاه های جذبی جدید اقدام کنیم.

وی با تاکید به اینکه نیروهای خدمات شهری برای جلوگیری از آبگرفتگی معابر، اقدام به لایروبی کانال ها کرده اند، گفت: همچنین اقدامات لازم برای پاکسازی نهرها، جمع آوری نخاله های ساختمانی و غیره انجام شده است و از شهروندان میخواهیم از ریختن هرگونه مواد زائد در مسیر هدایت آب ها خودداری کرده و یاری گر شهرداری باشند .

غفاری از تجهیز خودرو های سبک و سنگین برف روب در فردیس خبر داد و خاطرنشان کرد: مدیریت شهری فردیس با کار مضاعف تلاش می‌کند این شهر زمستان مطلوبی را پشت سر بگذارد.

شهردار فردیس با بیان اینکه اقدامات لازم برای شناسایی نقاط حادثه خیز شهر در هنگام لغزندگی معابر انجام شده، تصریح کرد: حوزه خدمات شهری فردیس برنامه منسجمی برای برف روبی و یخ زدایی در شهر دارد.

وی عنوان کرد: مشارکت مردم در زمینه‌های مختلفی از جمله عدم تخلیه نخاله‌های ساختمانی در حاشیه معابر، رعایت نظافت و پاکیزگی پیاده‌راه ها و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی در هنگام بارش برف و باران با هدف کاهش بار ترافیکی شهر و افزایش سرعت خودروهای خدمات رسان یکی از راهبردهای سازنده به حداقل رساندن خسارات احتمالی است.

شهردار فردیس افزود: ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمات‌رسانی به شهروندان از مهمترین اهداف مدیریت‌شهری است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

 

 

 

 

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
فردیس من صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز
ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش  برای اولین بار در البرز؛ ابتکار ناحیه ۳ آموزش و پرورش برای اولین بار در البرز؛
راه اندازی ۴ سامانه الکترونیکی در جهت تسهیل در امور فرهنگیان ...
ضرورت  توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس	ضرورت توجه ویژه به موضوع سرویس مدارس
سرویس مدارس می تواند یک کلاس فرهنگی باشد ...
سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان سیل مهربانی همکلاسی های البرز برای کمک به دانش آموزان لرستان
قاسمی: با سیل مهربانی و سد دانایی با مشکلات مقابله می کنیم ...
بارش های امسال و تغییر  وضعیت در حوزه منابع آبی کشور بارش های امسال و تغییر وضعیت در حوزه منابع آبی کشور
کولیوند: سیل کمک های مردمی به سیل زدگان، نتیجه همبستگی ملت ایران است ...