تجهیز سالن چند منظوره فردیس برای نقاهتگاه بیماران کرونایی
پرینت
#٧٠١۵
99/01/28 پنجشنبه 11:41

تجهیز سالن چند منظوره فردیس برای نقاهتگاه بیماران کرونایی

تخفیف و تمدید مهلت عوارض صدور پروانه توسط شهرداری فردیس

فردیس نیوز- شهردار فردیس اقدامات مدیریت شهری در خصوص مقابله با کرونا و پیشگیری از شیوع آن را تشریح کرد.

به گزارش فردیس نیوز، محمد خسرو زاده با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس اقدامات مختلفی در راستای مبارزه با ویروس کرونا داشته است، اظهار کرد: در اولین اقدام تخفیف ۳۰ درصدی عوارض صدور پروانه که تا پایان اسفند ماه سال گذشته مهلت داشت؛ با مصوبه شورای اسلامی شهر تا پایان خرداد ماه سال آتی تمدید شد که این اقدام در راستای جلوگیری از تجمع و تسهیل در امور شهروندان انجام شد.

وی همچنین از معافیت عوارض صنفی در فردیس خبر داد و گفت: طبق مصوبه شورای اسلامی شهر این صنوف از پرداخت عوارض تا پایان خرداد سال ۹۹ معاف شدند. شهردار فردیس با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس نسبت به تصویب اعتبار شش میلیارد تومانی برای مبارزه با ویروس کرونا اقدام کرده است، عنوان کرد: حدوداً یک میلیارد ۴۰۰ میلیون تومان از این اعتبار هزینه شده و حدوداً ۴ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان نیز در سال آتی برای مقابله با این ویروس هزینه می‌شود.

خسرو زاده با بیان اینکه مدیریت شهری فردیس با همکاری نیروی بسیج مردمی در راستای ضد عفونی معابر به طور روزانه اقدام می‌کند؛ تاکید کرد: شهر فردیس روزانه با حدوداً ۱۵۰ هزار لیتر مایع، ضد عفونی می‌شود.

وی در بخش دیگری با اشاره به همکاری خوب شهروندان در اجرای پویش «در خانه بمانیم»، بیان کرد: مدیریت شهری فردیس به طور روزانه فضاها و معابر شهری را ضد عفونی می‌کند و بوستان‌های فردیس به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهد بود.

خسرو زاده همچنین از تجهیز سالن ورزشی چند منظوره فردیس برای استفاده به عنوان نقاهتگاه بیماران کرونایی، خبرداد و افزود: این سالن ورزشی با ۲۰۰ تخت بیمارستانی و اقلام بهداشتی تجهیز خواهد شد و در نظر است به صورت نقاهتگاه بیماران مبتلا به ویروس کرونا مورد استفاده قرار گیرد.

وی به حمایت‌های شورای اسلامی شهر فردیس در مقابله با ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: اعضای شورای اسلامی شهر فردیس با تصویب اعتبار به موقع و پیروی از پروتکل های بهداشتی همکاری ویژه ای داشتند که این مهم شایسته تقدیر است.

شهردار فردیس با اشاره به اینکه برخی از همکارانم در شهرداری فردیس بیش از ۵۰ روز در خط مقدم مقابله با ویروس کرونا هستند، تاکید کرد: تعدادی از آنها با این بیماری درگیر شده اند اما با این حال مجموعه نیروهای شهرداری فردیس در مسیر صیانت از سلامت شهروندان از هیچ تلاشی فروگذار نیست.

SecImgSesجستجوی در سایت
فرديس نيوز را به ديگران معرفي كنيد
ارسالی مخاطبین
صدای شما صدای شما
مشکلات شهر گرمدره از نگاه شما
پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها پارک تندرستی و جمعیت یکسان سگ ها و انسان ها
پارک تندرستی شبها محل جولان افراد صاحب سگ و سگ هاست!
مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند! مسئولین فکری به حال پارک ها بکنند!
وضعیت پارک تندرستی صدای شهروندان را درآورد
تبلیغات=09121974180
صدای شما تلگرام کانال خبری

آخرین اخبار البرز