تجمع بیش از 3000دانش آموز در مصلی امام خمینی فردیس

دکتر لطفی؛دولت تدبیر و امید بر سر قول و قرارهای خود با مردم ایستاده و وعده هایش را یکی پس از دیگری عملی خواهد نمود

فردیس نیوز همزمان با صبح چهارشنبه به منظور گرامیداشت 13 آبان روز دانش آموز بیش از 3 هزار دانش آموز ناحیه 2 آموزش و پرورش البرز در مصلی امام خمینی (ره) شهرستان فردیس گرد آمدند .

به گزارش فردیس نیوز ، در این گردهمایی که با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز ، فرماندار ، معاونین، بخشداران و  مسئولین دستگاههای شهرستان فردیس انجام شد دکتر توکل لطفی با بیان اینکه روز 13 آبان یادآور 3 واقعه مهم در تاریخ انقلاب اسلامی است گفت : تبعید بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در 13 آبان 43، کشتار دانش آموزان و دانشجویان در راهپیمایی 13 آبان 57 توسط رژیم پهلوی و تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در 13 آبان 58 که از سوی حضرت امام خمینی (ره) انقلاب دوم نامیده شد با خون  بسیاری ازجوانان و نوجوانان این مرز و بوم درخت انقلاب را آبیاری نمود.

 وی افزود : اکنون انقلاب ما به لطف الهی و حمایت ها و راهنمایی های مقام معظم رهبری در جایگاهی قرار دارد که قدرت های بزرگ دنیا ، جمهوری اسلامی ایران را به رسمیت شناخته و در شرایط برابر با فرزندان این مرز و بوم  برای توافق هسته ای پای میز مذاکره نشستند .

دکتر لطفی در ادامه با شاره به توافق هسته ای و رفع تحریم ها گفت : ظرف 6 الی 7 ماه آینده و با برداشته شدن تحریم ها مشکلات اجتماعی و اقتصادی نیز سهولت بیشتری خواهد یافت  .

وی توافق هسته ای را از قول هایی خواند که دولت روحانی به مردم داده بود و  بیان داشت : دولت تدبیر و امید بر سر قول و قرارهای خود با مردم ایستاده و وعده هایش را یکی پس از دیگری عملی خواهد نمود .

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری البرز ضمن اشاره به انتخابات نمایندگان مجلس شورای اسلامی در 7 اسفند اظهار داشت : برای اولین بارحوزه انتخابات مستقل تحت عنوان حوزه انتخابیه شهرستان فردیس در این شهرستان تشکیل خواهد شد که شرکت مردم در انتخابات ، هم نشانه اراده آنها برای پیشرفت شهرستان و هم نشانه حمایت از دولتمردان است که امیدواریم در شهرستان فردیس شاهد مشارکت عظیم مردم در انتخابات باشیم .  


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه