تجلیل از نفرات برتر مسابقات رالی خانوادگی فردیس

سبزعلی: مسابقه رالی خانوادگی در فردیس به مقصد کویر کاشان برگزار می شود

فردیس نیوز-صبح امروز 5شنبه 4 خردادماه  نفرات برتر رالی خانوادگی فردیس به همت هیات اتومبیلرانی و اداره ورزش و با حضور تعدادی از اعضای جدید شورای شهر فردیس تجلیل شدند.

به گزارش فردیس نیوز، رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی شهرستان فردیس گفت: در این مراسم برندگان مسابقه رالی خانوادگی فردیس که سال گذشته به مناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با هدف توسعه فرهنگ ورزش و فرهنگسازی در خصوص رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی در خانواده ها برگزار شد، از اول تا سوم در سه کلاس و در هر گروه دو نفر از جمله راننده و نقشه خوان تجلیل شدند.

محمدعلی سبز علی اظهار داشت: در این مسابقات در بخش بانوان زهرا شادانمند، الهام سادات میرسلیمی و منیژه قنبری راد موفق به کسب مقام های اول تا سوم و دربخش آقایان  بهنام بخشی، حسین میری و رضا اسدالله زاده علی مدد به ترتیب اول تا سوم شدند. همچنین سعید بهرامی، رحیم نوذری و بهاره اسدی نیز به ترتیب حائز مقام های اول تا سوم خانوادگی این سری از مسابقات رالی شهرستان فردیس شدند.

وی با بیان اینکه اتومبلرانی و موتورسواری از جمله ورزش های جذاب، پرانرژی ، پرهزینه و جوان پسند است گفت: متأسفانه در شهرستان فردیس پیست اتومبیلرانی و دوچرخه سواری وجود ندارد که امیدواریم با استقرار شورا و شهرداری شهرستان و حمایت همه جانبه مسئولان در جهت توسعه این ورزش پرطرفدار و افزایش نشاط و سلامت جامعه گام برداریم.

رئیس هیات موتورسواری و اتومبیل رانی فردیس همچنین از برگزاری مسابقه رالی خانوادگی  درنیمه دوم سال جاری  در شهرستان خبر داد و افزود: مسابقات رالی خانوادگی در اردیبهشت ماه و فصل پاییز توسط  هیات موتورسواری و اتومبیل رانی فردیس برنامه ریزی شده بود که اولین مسابقه به دلیل برگزاری انتخابات لغو شد  و امیدواریم بتوانیم  مسابقه بعدی را به مقصد کویر کاشان و زیارت مشهد اردهال برگزار کنیم.

گفتنی است اولین دوره مسابقه رالی خانوادگی فردیس در سال گذشته از مبدأ شهرستان فردیس به مقصد استان مازندران و شهرستان نوشهر با 50 شرکت کننده برگزار شد.


ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
کد امنیتی:
SecImgSes
* نظر:
حوزه و دانشگاه
تازه‌ها
مطالب پیشنهادی